Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemhez és világos...

Barna szemhez és világos bőrhöz milyen szemhéjpúder illik?

Figyelt kérdés

Nektek melyik szemhéjpúder vált be?(konkrét terméket légyszi)

Köszönöm:)


2010. dec. 8. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Sajnos nem találtam neten olyat,de a bourjoisnak van olyan h egy szin 3-4 árnyalat van egyben világostol a sötétig.Szerintem a barna szemedhez a barna biztos menne.

Na megtaláltam,de ez se magyar oldal:

[link]

Az olcsok közt pedig ezekre esküszöm:

[link]

Ebböl is a 005,0016,és a 004-es(nekem is barna a szemem).

2010. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

halványrózsaszínes, barackos, aranyos, sötétkékes árnyalatok jól mutatnának?

2010. dec. 8. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még a barnán kivül meg amit mutatam az a borso,azon kivül még fekettét és sötétkéket szoktam használni és jol állnak nagyon,persze attol is függ knek menyire kerek az arca ha tul kerek akkor elönytelen,de ha nomrál akkor jo.

A rozsaszin is szerintem jo a barnához.

2010. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
borso helyett bordós:)
2010. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a bőröd milyen tónusú. Nekem világossárgásas és középbarna szemem van. Nekem a zöld tónusok jöttek be nagyon (főleg a pisztácia). De az arany és a kékes (főleg az acélos kékek meg a sötétkék) is jól álltak. Meg a bronz :).
2010. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

menj el szolizni vagy 3x és akkor lesz színed. Aztán vehetsz 2-es alapozót, meg hozzá 2-es púdert mondjuk a miss sporty-s nem drága és sztem jó, nekem olyan van.

aztán mehet a sötétkékes árnyalat a szemed fölé, a szempillák tövében alul pedig kihúzhatod a szemed fekete szemceruzával. esetleg ajánlom a fekete szemhéjtust.

a kékkel lehet a legjobban kiemelni a barna szemszínt!

De ha azt te túl hűvösnek érzed, vagy nem szereted a kéket, akkor barackos, narancssárgás árnyalaokban is gondolkodhatsz, esetleg barnászöld(pisztávia) színt.

2010. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

nem szeretnék szolizni menni :S

2010. dec. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!