Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világos alapozót keresek....

Világos alapozót keresek. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon világos a bőröm. Sokfajta alapozóból vettem már meg a legvilágosabbat, de egyik sem elég világos sajnos. A legtöbbel az a baj, hogy túl narancssárgás... Nem szeretnék nagyon drágát venni, olyan 2000 forintig gondoltam. Ja, meg az se hátrány ha jól fed... :)
2011. okt. 12. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elég világos bőröm van. Az Yves Rocher alapozója nagyon szép, igaz, egy kicsit drágább, de ha akciósan veszed, akkor még elfogadható. és kevés kell belőle.
2011. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy már kipróbáltad az összes 'gagyi' márkát, de még mindig nem akarsz több pénzt költeni rá, holott az arcodon hordod, és igenis számít hogy milyet használsz. 2000 ft környékén nem tudnék ajánlani olyat, ami jó lenne az arcodra. 4000ft-ért tudnám ajánlani a Loreal-tól az Accord Perfect nevű alapozót, a legvilágosabb szín belőle (R1)'fehér, sápadt' bőrre tökéletes, és nagyon szépen fed, porcelán hatása van, de mégsem mesterkélt. Ha elfogadod a tanácsom, akkor gyűjtesz még egy pár hétig rá, és veszel egy ilyet. Ami mindenképpen mellette szól, az az hogy nagyon sokáig elég, nekem több mint fél évig sőt, elég szokott lenni, mivel nem kell sokat kenned magadra.

Egyébként sminkes vagyok :)

2011. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok. Szinte mindegyik vagy túl barnás, vagy narancsos a bőrömhöz képest. Eddig ami színben nagyjából passzolt az a New York Color, kb. 1100 Ft, de nem jól fed.

Volt MaxFactor Xperience termékmintám, az nagyon jól fedett, viszont színben az sem volt az igazi. Most tervezem, hogy megnézem van-e a MaxFactornak valami világosabb színe.

Még az Essence-et hallottam, hogy abból is vannak világos árnyalatok, azt is ki akarom próbálni, az olcsó is.

2011. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Meg fogom őket nézni :)

Egyébként ha találok tényleg nagyon jót, akkor persze többet is költenék rá, de ha nem "tökéletes", akkor nem kell olyan sokért. :))

2011. okt. 12. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már a drágábbakat is, valószínűleg már mindet ami világos és kapható boltokban, nincs sok. De a világosak nem fednek. Inkább átlátszónak kéne őket hívni. Most kaptam egy teljesen fehér púdert, azt keverem világos púderrel, és ezt használom alapozó helyett. Kevésbé ártalmas mint az alapozók és jobban is fed.
2011. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Professzionális alapozóból van kimondottan fehér, és ha azt össze kevered egy sima világos alapozóval kitudod keverni a színedet.. Ha pesti vagy akkor keresd meg az ó utcai smink boltot..3-4 ezer a fehér alapozó de ugye abból csak kevés kell.. Amúgy milyen jó hogy itt mindenki sminkes de ez senkinek nem jutna eszébe XD LOL
2011. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!