Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék műkörömépítő tanfoly...

Szeretnék műkörömépítő tanfolyamot elvégezni. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik már részt vettek ilyenen, ill. ismerőstől hallotat véleményét. Ahol részt vettek ott milyen volt az oktatás színvonala, a tanárok hozzáállása, segítőkészsége, a tanfolyam minősége, mennyibe került és az eszközöket megtarthatták (gondolom ezt az ár miatt, hogy annyi pénzért amiket láttam elvárható)vagy mindent a suli ad stb.
2010. dec. 15. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy melyiket NEM ajánlom. Perfect nails.
2010. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leírnád miért nem?
2010. dec. 17. 08:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm tanult ott, én voltam a modellje és nagyon nem tetszett, ahogy tanítottak. Egy gyakorlati oktató volt a kb 15-20 emberre, és tökre látszott, hogy nem ért a tanár a műkörömépítéshez (csak elméletben tudja). Mikor gyakoroltak, akkor a tanár egyesével ment oda mindenkihez, össze vissza haladtak, nem volt az, hogy mindenki ugyanazt csinálja.

Nem tudom máshol hogy megy egy ilyen képzés, de ez borzalmas volt szerintem...

2010. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl jól. Köszönöm a választ.
2010. dec. 19. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elite cosmetix képzését tudom ajánlani. Az én körmösöm is ott tanult és én is ott fogok az ő ajánlására. Mondanom se kell, hogy gyönyörűen dolgozik, és egyszer szeretnék én is ilyen szépen dolgozni:)

70.000 Ft a képzés, ebbe benne van egy csomag a kezdéshez amivel tudsz majd gyakorolni. A felszerelést (uv lámpa, asztali lámpa, reszelő, stb.) ők biztosítják

2011. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!