Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műkörömépitő készletet...

Milyen műkörömépitő készletet ajánlanátok teljesen kezdőknek?

Figyelt kérdés
Még soha nem csináltam hasonlót és kiváncsiságból kiprobálnám megy-e nekem.Milyen márkájú és árkategóriájú készletet ajánlanátok és miért? Mennyire egyszerű őket használni?
2011. okt. 23. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy tanfolyamot ajánlanék. Ott általában adnak kezdő készletet. Ez egy SZAKMA! Ha szeretnéd csinálni, tanuld meg, hogy kell. Egy körömépítés nem abból áll, hogy felkenem a zselét oszt' jónapot.
2011. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha szeretnék tanfolyamra menni akkor valószinű azt kérdezném, egyedül is eljutottam oda, hogy vannak erre tanfolyamok is. Valószinű meg van az okom rá, hogy nem megyek. Nem szakmát keresek, ugyanis az van nekem, csak hobbiként érdekel.Valamint tisztában vagyok vele, hogy ez egy SZAKMA! Másrészt sose hittem, hogy papir adja a szakembert! Mindenesetre köszönöm, hogy irtál, de a kérdés nem ez volt.
2011. okt. 24. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem bántásként írtam, amit írtam, csak tudod mi szakmabeliek már nagyon unjuk, hogy mindenki azt hiszi magáról, hogy tud műkörmöt csinálni. Főleg, ha másnak is készít, nem csak magának. És az ő "vendégei" panaszkodva jönnek hozzánk, hogy az előző "körmös" milyen munkát végzett (persze ez nem vonatkozik mindenkire). És van, hogy pont emiatt egy életre megutálják a műkörmöt (nem a műkörmöst), mert az tönkretette a körmét.

Persze vannak ilyenek végzett körmösök között is, de az a nem megfelelő oktatás, a kevés gyakorlás, és a továbbképzések hiánya miatt van (elsősorban).

2011. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tökéletesen megértem amit irtál. De az én kérdésem mögött nincs annyi minden, mint amit beleláttál.Hozzáteszem akár jogosan. Nem egy szakmátokba kontárkodó, pénzért magát mondvacsinált műkörmösnek mondó valaki szeretnék lenni:)Utánaolvsatam a témának és nagyon sok márkájú terméket találtam, egyik-másik kifejezetten drága, de minőséget igér, gondoltam porfik talán tapasztalatuknál fogva meg tudnák mondani mi a valoság. Valóban megéri drágább terméket választani? Ha esteleg tudna valaki márkát mondani ami bevállt és meri ajánlani azt megköszönném. :) És mielőtt kiviom a szakma haragját, nem megélni szeretné belőle :)
2011. okt. 24. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu, anyagok tekintetében annyit tudok mondani, hogy no name cuccokat semmiképp, árverős oldalakról lehetőleg ne vegyél (mindenki ezt mondja, + személyes tapasztalat), nem fogsz anyagok tekintetében egyértelmű választ kapni, mert ma már számtalan márka van, mindenkinek más válik be, sőt, akár lehet minden anyag más-más márka... Valaki a crystalra esküszik, valaki perfectre, horizontra, pearlre, moyrára, és még sorolhatnám holnap reggelig... Nekünk is ki kell tapasztalnunk mi válik be leginkább, és addig elég sok pénzt rá kell költenünk...
2011. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. okt. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!