Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FIÚÚÚK! Mit szólnátok ehhez a...

FIÚÚÚK! Mit szólnátok ehhez a kiegészítőhöz egy nőn?

Figyelt kérdés

Gondolkoztunk barátnőmmel, hogy szilveszterre bevállaljuk ezeket a különleges műszempillákat.

Pl.:

[link]


[link]


Csak szilveszterre akarjuk(házibuliba lennénk), hogy ne mindig a megszokott fekete szemceruza és egy kis szempillaspirál kombináció legyen. Szerintetek jó ötlet vagy tegyünk le erről? Poénnak jó lenne, nem?

Várom az értelmes véleményeteket és légyszi kort is írjatok! Köszönöm szépen!


2010. dec. 18. 10:37
 1/6 szamóca. ***** válasza:
100%
lány vagyok, poénnak poén szerintem, de arra készüljetek fel hogy baromi kényelmetlen, kb tiz perc után szerntem kb letépnétek magatokról :)) erre készüljetek fel és csak ha bevállaljátok tegyétek fel...
2010. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szija! 100 bcocsi, csaj vagyok de muszály irnom.:) ha valakin ien szempila van, ahoz szuperjo smink illetve ruhakell!..

én a helyetekben megcsinlnám valami nagyon csinosra a hajam, cisnálnék magnak ien füstös szemeket:

http://www.youtube.com/watch?v=VdZHBPBtTak


fel lehet a sminket dobni nagyon jol.. bronzosito, és valami sötét fekete gyönyörű hosszu szempilla.. stb... szexi hasonlo haj:

http://www.youtube.com/watch?v=aYn4QQWmWzk&feature=channel

vagy

http://www.youtube.com/watch?v=AgnO3xP82vw&feature=channel


valami iet:) egy szexi kis rucival, csini cipövel:


[link]


valamis zexi minirucival:)


én spec kb igy fogok kinézni szilvesztekor:)

2010. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és segítséget!

Utolsó válaszoló nagyon jók amiket belinkeltél, de nekem ez túl sok:P nekem önmagában egy füstös szem is szokatlan főleg ha még ezeket a műszempillákat feltesszük,de ez azért van mert nekem nem ilyen a stílusom!Azért köszönöm a segítséget!

2010. dec. 18. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

szilveszterkor kb mindegy mi van rajtad szerintem, csak feltünő legyen.... -.-

én ugyanúgy fogok öltözni, mint bármely másnap. farmer/cicanadrág(nyilván időtöl függ), póló, pulcsi, cipő, sál, sapka, kabát. Ha kinnleszünk valahol, kesztyűt is húzok! : ) Bár lehet beújítok egy sapkát? : D

17ÉL

2010. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tetszik!!!

20f

2010. dec. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Véégre írt egy fiú!!Köszönöm!! De akkor lehet leteszek erről:) és marad inkább az egyszerű néha több öltözködés! :)
2010. dec. 19. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!