Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket tegyek magamra...

Milyen sminket tegyek magamra egy tv showban?

Figyelt kérdés
sziasztok...kék a szemem, barna a hajam, kerek a fejem, világos a bőröm...valami sminket kéne magamra kennem holnap, mert tv-s szereplésem lesz. Segítenétek videokkal és képekkel, milyen sminket tegyek föl? itt van a szemem : szempilla spirállal: [link] és spirál nélkül, semmi nélkül : [link] és még egy : [link]
2010. dec. 18. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyet, majd ott kisminkelnek.
2010. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
NEM!!!!!! Külön mondták, hogy nem fognak sminkelni!!!!!!!!!
2010. dec. 18. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát most egy igen pocsék minőségű képet hiába raksz ide a szemedről, mert az arcod, a tónusaid, a színed is meghatározó... Esetleg egy hajszálnyival szedd vékonyabbra a szemöldököd, mert pasis (már ha csaj vagy, de gondolom egy srác csak nem sminkel...)

Kontúrozd körbe a szemed, de ne feketével, mert az kicsinyíti is a szemet, és a lányok 80%-a pocsékul tudja csak használni. :/

2010. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Először is találd ki miben mész, majd a színeket ahhoz harmonizáld. Használj tust, mert szépen kiemeli a szemet, a rúzsod ne legyen kihívó vagy elég csak egy erősebb szájfény is.
2010. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kösz...amúgy iszonyatosan nagy a szemem az arcomhoz képest....de szeretném még nagyobbá tenni és azt kiemelni, ezen kívül valami csili-vilire gondoltam....valami vidi??? :$ és bocs a kép minősége miatt...meg a szemöldököm...azért olyan mert fürdés után csináltam..és nem volt rendbe hozva...
2010. dec. 18. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Youtube-on rengeteg make-up tutorial-t találsz.

Színekre lebontva is!


Ha tág tekintet szeretnél, akkor csak felül húzd ki tussal és spirálozd ki a szemed.

Iszonyat nagy szemeid lesznek tőle. Én mindig ezt csinálom.


Alapjába véve nekem is ilyenek a paramétereim a kék szemet leszámítva, nekem barna.

És mivel kerek a fejem és hófehér a bőröm a porcelánbaba vonalra játszok rá =) jó mert mindenkiből szeretetet és kedvességet vált ki :D a tanárok se tudnak nemet mondani egy bogárszemű kiscsajnak...

2010. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én natúrra sminkelném a szemedet.Világosbarna, közép és sötét barna szívekkel. A szemhéjtussal tudod még nagyobbá tenni. Pirosítónak valami halvány rózsaszínt, a szádat pedig ne hangsúlyozd annyira ha azt akarod, hogy a szemeidet vegyék észre. Én valami rózsaszínes árnyalatot választanék szájfénynek, hogy azért valami színt kapjon a szád.
2010. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
porcelán baba???
2010. dec. 19. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugh, ha nem látsz nehéz elképzelni...

Fehér bőr, hatalmas szemek és néha kis pirosító.

A hajam meg nagyon sötét és már jópár centivel a lapockám alá ér.


Most amúgy gondolkodom, hogy bebarnítsam magam, de csak Tanity, szoliban nekem nagyon sok idő...


A facebookon egy alkalmazásban egy lány el is nevezett: Poppet-nak, régies angol kifejezés a babára.

2010. dec. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!