Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyolcadikos vagyok. Szeretnek...

Nyolcadikos vagyok. Szeretnek venni smink cuccokat. Mar van par, de valamiert buntudatom van?!

Figyelt kérdés

Vagyis... semmi extrara nem gondoltam.(Szemfestek, szempillapiral) Persze nem minden nap.

Most miert van?


2010. dec. 19. 09:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most miert van ez? *
2010. dec. 19. 09:59
 2/12 szamóca. ***** válasza:

mivan???

azért van bűntudatod mert akarsz venni sminkcuccokat? hát ne vegyél....s akkor nem lesz...

2010. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem. Szoval... azert mert sminkelnem magam.
2010. dec. 19. 10:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Oh, mindegy... :D
2010. dec. 19. 10:15
 5/12 szamóca. ***** válasza:

hátakkor... ne sminkeld magad :DD

egyébkétn ne legyen, egy szolid smink elfér ha ugy érzed jól magad.

2010. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De kis butuska vagy. Miért lenne büntudatot? Halvány szájfény is belefér rózsaszín, bézs színű, vagy a baleának van meggy színű szőlőzsírja. egy kis szempillafestékkel?! Na próbáld ki, dobd fel magad egy kicsit.
2010. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél!!! a sminkcuccok arra valók h szebbek legyünk... nekem soha nincs bűntudatom... imádok sminkelni!!! olyan jó érzés h még szebb leszel... :D egyébként meg sztem egy halvány szájfény egy bézs vagy barna szemhéjpúderrel, szempillaspirállal nagyon egyszerű és igen jól mutat suliba az simán elmegy... ha van kedved vegyél és ha állsz az üzletbe a sok smink előtt arra gondolj hogy milyen jó érzés lesz otthon használni!!
2010. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Butuska? Ja. Ertem... most hulyegyereknek neztek. :))

Hasznalok szempillaspirtalt, es neha szemceruzat is. Csak az van,hogy neha ramtor a gondolat,hogy mit sminkelem en magam nyolcadikosan... amikor masok 30 evesen nem teszik.

2010. dec. 19. 12:32
 9/12 A kérdező kommentje:
. . . es,hogy talan tulzas lenne... mondjuk a szemhejfestek. Talan tulsagosan is erdekel,hogy mit gondolnak masok.
2010. dec. 19. 12:33
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem te gondolod helyesen. Szemhéjfesték teljesen felesleges, tudom, sokan használják minden nap, majd megnézném őket 40évesen is... sajnos lehet akármilyen jó minőség (ami nem a Rossmannos szint), akkor se hagyja szellőzni a bőrt, meg szárítja, szóval nem tesz jót. Főleg egy ilyen fiatal lányon általában még nevetséges is, mert több év kell, mire az ember lányának lesz stílusérzéke és tehetsége is (tudom, most fog lepontozni az összes nyakig kikent kislány). Teljesen elég egy kis szájfény és szemcerka, bulikra, alkalmakra lehet kicsit több is, de iskolába felesleges.
2010. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!