Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyolcadikos vagyok. Szeretnek...

Nyolcadikos vagyok. Szeretnek venni smink cuccokat. Mar van par, de valamiert buntudatom van?!

Figyelt kérdés

Vagyis... semmi extrara nem gondoltam.(Szemfestek, szempillapiral) Persze nem minden nap.

Most miert van?


2010. dec. 19. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik a hozzaalasod:D en meg azt nem szeretem amikor latom a kis 7-8-sokat es ugy kivannak festve mint valami 30 eves no :)

ami fontos, csak akkor sminkeld magad, ha ugy jobban erzed magad, es csak annyit amennyit te gondolsz:) en pl suliba szemceruzat szoktam, szempillaspiralt nem nagyon mert eleg hosszuak meg szepek a szempillaim,es ha kifestem akkor van h osszenyomodik a szemuvegemtol meg ilyenek, amugy meg kis szajfeny es kesz. szoval, csak amennyivel jol erzed magad. de szerintem amig nem muszaj ne sminkelj. van aki sokkal szebb smink nelkul :)

2010. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
amugy 16L (utolso)
2010. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!