Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anti age (öregedésgátló)...

Anti age (öregedésgátló) alapozó fiatalon nagyon káros?

Figyelt kérdés

Ilyet kaptam ajándékba (valószínűleg nem olvasták el a címkét...) és igazából ez az egy alapozóm van télre. Lenne bármilyen káros hatása, ha ezt használnám?

A következő anyagok vannak benne:

Glicerin

B3-vitamin

B5-vitamin

E-vitamin

Penta-peptid komplex


2010. dec. 19. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
károsnak nem káros
2010. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne kockáztass! Az az alapozó olyan bőrre van kifejlesztve ami már hajlamos a ráncokra, nem pedig a tiédre. Úgyhogy inkább ne használd. Az Avonban vannak jó alapozók nem olyan drágán, nekem egy 1800 ft-os van, de olcsóbbak is vannak. A Rossmanban 1000 ft-ért kapsz normálisat, inkább vegyél egyet minthogy aztán elszúrd a bőröd egy ilyennel. Remélem segítettem:)
2010. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kis krém és alapozó tan:

Egy krém, vagy alapozó attól lesz anti age,vagy sem,hogy az adott korú bőr felszívódásához és kinézetéhez fejlesztik ki. Ha anti age az alapozó, akkor erős fedésű,hogy a ráncokat optikailag csökkentse és sok benne a fényvisszaverő anyag. Ugyanígy a krémekben is. Ha egy 20 éves használ 50 éveseknek való krémet az a bőrének csömör és zsíros hatású lesz.

Semmi bajod nem lesz tőle egyébként, majd meglátod, mennyivel erősebb a fedése.

2010. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De lehet hogy sok a ráncod...
2010. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit későn. :D Majd veszek "normálisat", de addig is jó lesz ez.
2010. dec. 23. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. Én az astor age vitality alapozót használom, 26 évesen de nekem nagyon bejött, szépen fed, nem zsírosít. Ártani biztosan nem árt majd meg.
2011. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!