Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olvastam régen, hogy lehet...

Olvastam régen, hogy lehet sima körömre műköröm látszatot csinálni! Csak nem emlékszem hogyan?

Figyelt kérdés
esetleg otthon magamnak is tudnék egy kicsit keményebb és minimálisan púposabb körmöt csinálni?
2009. jan. 24. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem te a zselés műkörömre gondolsz.
2009. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elmondod hogy az hogy áll össze meg mindent amit róla tudni kell?
2009. jan. 24. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a technika engem is érdekelne. De látom, nem sokan válaszolnak. :(
2009. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ESN új terméke az egyedi technológiával előállított ecsetes fényzselé. Tökéletes fedést és csillogást ad a körömnek. Fixálást nem igényel, nem sárgul. 3 perc lámpázást igényel. Védi a körmöt, persze kell, hogy szép hosszú is legyen. A www.horizontnails.hu

oldalán meg tudod rendelni a terméket(talán 3980 Ft). Remélem ilyesmire gondoltál.

2009. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magas fényű, tartós fedő fényzselé.100%os UV zseléből készült, 2-3 perces fényzselé. Magas fényt biztosít és tartósságot a körmöknek. Fixálást nem igényel!

Ár:2490 Ft db (www.nailshopbt.hu).

2009. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanácsot!
2009. jan. 27. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon akarsz magadnak zselés körmöt csinálni, bele kell nyúlnod a pénztárcádba... Kezdve a fertőtlenítő, gombaölő, tapadást elősegítő, zsertalanító szereken át a speciális zselés ecsetig. Nem beszélve a zseléről, ami szintén nem olcsó mulatság, helyenként fixálás meg még ezerféle folyadék. Plusz még az UV lámpa, ami kb 7-10ezer Ft-tól kezdődik. Olcsóbbat nem érdemes venni, mert rossz a minősége, és csak ráégeti a zselét a körömre. Én a nagy költségek miatt nem vágtam bele, inkább porcelánozok. De azért Neked sok szerencsét hozzá:)
2009. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha otthon szeretnél műkörmöt készíteni magadnak nem kell hozzá ennyi vacak. De egy UV lámpára 10ért érdemes beruházni, de tv-n tudsz már használtan olcsóbbat is. Kell reszelő, buffer a köröm előkészítésére és majd a formázására, egy kis tiszta-szesz a zsírtalanításra, és egy tégely építőzselé.

Annyira bufferezed meg a körmöd csak,hogy sehol sem legyen fénye, majd zsírtalanítasz az alkohollal és rákened a zselét, 3perc a lámpában, majd olyanra formázod,amilyenre akarod, aztán lakkozhatod akár vagy fényzselét rá

2010. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!