Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Titeket zavar, ha egy...

Lányok! Titeket zavar, ha egy fiúnak kicsi,5-6mm -s fültágítója van? 15/F

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 17:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha illik a stílusához, még a nagyobb se zavar, ha nem extrém nagy.

De! 18 év alatt én a ilyesmit nem engedném (még talán 20 éves korig se), mert addig még nagyon gyorsan változik az ember ízlése, személyisége. Persze vannak kivételek, de azt ennyi idősen nem lehet megállapítani, hogy ki lesz a kivétel. Ha ti, 16-17-18 évesek, visszagondoltok, hogy 1-2 évvel ezelőtt milyenek voltatok és most milyenek vagytok, akkor talán értitek mire gondolok.

De mondjuk az 5-6mm-es az olyan pici, hogyha kiveszed simán visszaszűkül a füled és olyan lesz, mintha csak sima fülbevaló lett volna...

2010. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar, csak kiröhögöm, mint az összes többi tinib*zimajmot, akik az elmúlt időszakban ezzel menőznek, hogy tágítóznak :D Persze 3 éve még sikítva futottatok volna, ha valaki tágított füllel felétek ment volna :D Ez is csak ugyanolyan divat lett, mint a tornacipő, meg a PC, meg a többi :D sajnálatos, de nem lehet megállítani a kis tini h*lyegyerekeket, ellopnak minden stílust és szokást :D
2010. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen,engem zavar.:S

16L

2010. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hey tee!! nem jött a kép :D a 2. vagyok :)
2011. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem nem tetszik, de lehet csak a koromból adódik 27 /L
2011. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!