Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj a piiercing csináltatás?

Fáj a piiercing csináltatás?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és szeretnék berakatni piercinget a szemöldökömbe vagy a számhoz vagy esetleg az ajkamba, akinek van fájt? vagy laza volt? kérlek írjatok [barmok ne írjanak :)]
2010. dec. 28. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha használod a keresőt, nagyon sok dolog találsz választ. Többek közt erre is.
2010. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap lövettem a fülem.Nem volt kellemes de kibírható volt.Keress rá a google-ban hasznos dolgokat lehet találni.
2010. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ShamanLunaa válasza:
Barátod a gugli (:: xĐ
2010. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem monroe piercingem van, és nem fájt úgy nagyon.... Kicsit utána 2-3 napig, míg gyógyulgatott.

A lidokaintól teljesen elzsibbad a szád, és igazából fájdalmat nem érzel, legalábbis Velem így volt. :)

2010. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14 évesen ne csináltass :)

nem bántásból, jó tanács, pár év és megbánod :)

nekem még egy évig sem volt bent (alsó ajak)

mondjuk egyéb okok miatt kellett kivennem idén tavasszal, igaz, hogy hiányzik, de a nyoma ott maradt .. :(

várj még 2 évet :)

18/L

2010. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem nagyon akartam a googléba keresni:D inkább meg kérdezek olyat akinek van mert ő biztosra tudja h fáj vagy nem stb... köszi am a válaszokat:)

és igen lehet várnom kéne:D:D de nem most akarok hanem majd inkább nyáron xD

2010. dec. 29. 00:00
 7/11 anonim ***** válasza:
szia. nekem ráfujt a csaj ilyen zsibbasztót és annyira lezsibadt tőle a szám,hogy nem éreztem..csak utána volt kellemetlen hogy ott folyt a nyálam:D am ha lehet bio műanyagot rakas be elöször kevésbé gyullad be :) meg minden nap forgasd hogy ne nöljön be..:)
2010. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

uristen... -.-

nekemis 14 évesen lett az első. :) nem fáj, Lidocaint(érzéstelenítőt) is kapsz rá.

2010. dec. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én kér éve bökettem a bal alsó ajkamba. Azóta kivettem mondjuk, de másfél évig szerettem. Szerintem egyáltalán nem fáj. Nekem se közben, se utána nem okozott ilyen gondot. Én kenegettem gyulladáscsökkentő krémmel.

20L

2010. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan angel és snakebite-jaim voltak de 1xre 4et szúrtak :D

Nem fáj ezekre a területekre.

18/F

2010. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!