Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bevállaljam szilveszterre a...

Bevállaljam szilveszterre a műszempillákat, ha (. )?

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem azt a kérdést hogyan szedjem le, előre gondolkoztam.

De arra nem is gondoltam, hogy szemüveges vagyok, és az nem zavarja e a pillákat, vagy a pillák a szemüveget. Nem sepri majd végig a lencsét minden pislogásnál? Bocsi nem tudtam máshogy megkérdezni.

Ezt szeretném megvenni, tapasztalatokat is írhatnátok.

[link]


2010. dec. 29. 04:11
 1/7 just.me ***** válasza:
Én azt olvastam nem a legjobb minőségű ez a fajta.
2010. dec. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem biztos végig sepri. nekem már ha csak simán ki van festve a szempillám akkoris összemázgálja a lencséket:D sose volt még műszempillám, bár nem lenne gondom a szemüveggel mert kontaktlencsét hordok
2010. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a fajta műszempilla nagyon ronda, semmi természetes hatása nincs, szerintem hanyagold.
2010. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez a fajta müszempilla nagyon nem jó.vegyél inkább fodrászkellékesbe az természetesebb hatást is kelt és minőségibb.2000körül van
2010. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt ilyenem felrakva, hát, nekem a szemöldökömet verdeste, nagy kellemetlen volt. persze mindenki dicsérte, hogy hű de jó, csakhogy én meg végig a darab közbe (merthogy ez egy színházi előadáson volt) azon aggódtam, hogy lejön... :D

esetleg vágj le egy picit a végéből, vagy nem tudom...

2010. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs 2000 em egy műszempillára, mivel csak 1X használnám és annyi.

Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 30. 00:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne is vegyél, amúgy is tök felesleges, hülyeség, mint a póthaj.
2010. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!