Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik árnyalatot választanáto...

Melyik árnyalatot választanátok a kép alapján, ha szép barna! Szolis bőrötök lenne?

Figyelt kérdés

heti egyszer járok szoliba 5 percre, nem vagyok narancssárga, sokkal inkább szép barna. többiek is annak látnak :) Dm-ben multkor nézegettem a mintát, hát az alapján el nem tudtam dönteni, h melyik szín lenne a legmegfelelőbb, egyszerűen siralmas volt. 13as árnyalatot vettem nouveau beige-t. ha lefixálom vele az alapozót, akk viszont nem barna vagyok, hanem sokkal inkább olyan barnás-sötétszürkés, szóval érdekes színem lett tőle. melyiket választanátok ezek közül a kép alapján az én helyemben?

[link]


[link]


2010. dec. 30. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, így látatlanban elég nehéz tanácsot adni, de szerintem valami élettelibb színt válassz, a 13-as tényleg túl szürkés. a 41-es nekem már szimpatikusabb, de nem tudom mennyire barna az arcod.


nem teljesen ide tartozik a kérdés, de neked a szoláriumtól nem lesznek szeplőszerű foltok az arcodon?

2010. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg anyum is rendszeresen járunk szoliba, nem vagyunk agyonszolizva és nagyon barnák, de azért olyan kreolos a bőrünk. Mindketten az 59-es Gay Whisper árnyalatot használjuk, és nekünk nagyon bevált. Fedésben is tökéletes ez a púder, és az árnyalat is nagyon jó nekünk. Nem szürkés, nem narancsos. Nagyon szeretjük, évek óta használjuk.
2010. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elsőre ami szimpatikusnak tűnt nekem is. az a 41es volt :)

de most h mondod 2., az 59es is jónak tűnik. viszont ugy nézem, h a 41es vmivel világosabb és ha én alapozóra akarom ezt még , akk lehet h az 59essel már túl barna lenne a bőröm :S nemtudom :DD nehéz ez igy...de a mintával se megyek semmire...

2010. dec. 30. 13:18
 4/6 A kérdező kommentje:
egyelőre még nem vettem észre semmi ilyet...egyébként is rengeteg szeplőm van, mind2 karom televan velük :) pedig nincs hófehér bőröm, vörös hajam, semmi ilyen :))
2010. dec. 30. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
az aki szoláriumba jár annak szerintem nem kell alapozó se púder ennek pont ez a lényege hogy el tűntei a bőr hibákat,én is szolizok csak eléggé sokat ezért szép barna a bőröm én soha semmit nem használok.
2011. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

GAY WHISPER?! Elnézést, de ez ***** jó :-))))

De hogy ne csak off legyek: a helyedben a 34-est, a Sun frolicot próbálnám ki.

2011. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!