Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használ valaki ilyen korrektor...

Használ valaki ilyen korrektort? Bevált? Nem látszik a zöld?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 1. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Mért látszana a zöld? Ez nem zöld, hanem testszínű, pont olyan, mint a többi korrektor, attól, hogy teafa van benne..
2011. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző, de igen, látszik a zöld... A zöld színt a pirosság eltüntetésére lehet használni, viszont rendesen el kell dolgozni a bőrön. Nekem van ilyen korrektorom, nem szeretem, mert nem fed szépen és felkenve az állaga sem a legjobb. Ezek sokkal jobban beváltak: Essence forget it! 3in1 korrektor (ebben is van zöld), a stift korrektor is nagyon jó, van pattanásos bőrre való változata is, de az nincs fent a weboldalon.

[link]

2011. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az Oriflamenek van egy ennél sokkal jobb korrektorkészlete, ami 3 színből áll, na azt imádom!!! Ezt a korrektort, amit te is kérdezel én nem smink alá használtam, hanem otthon, ha senki nem látta felkentem a pattanásra és másnapra sokkal jobb lett! A bőrszínű oldalát nem is használtam, csak a zöldet.
2011. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez jó ez a korrektor. Úgy kell használni, hogy először a zöldet kened fel a pattanásra, aztán azt az ujjaddal kicsit megütögeted, hogy ne legyen olyan élénk, és a zéleit elmaszatolod, hogy ne legyen éles széle. Utána za ujjadra kensz egy kicsit a bőrszínű részből és azt óvatosan ráütögeted. De amúgy a zöld fölé már más korrektort is használhatsz, bármilyet, mert a zöld az, ami semlegesíti a pattanás piros színét így nem üt át a felette lévő rétegen... Én nagyon sokat használtam és TELJESEN el lehet vele tüntetni a pattanást.

A legnagyobb baja, hogy amúgy nem túl jó minőségű, a zöld és a sima fél sokszor szétválik az illesztésnél, kár, hogy ne csinálnak csak zöld színűt. Meg én volt, hogy a zölre csak púdert ttettem, mert amúgyis elég ragacsos volt..

2011. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!