Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet zöld korrektort kapni?

Hol lehet zöld korrektort kapni?

Figyelt kérdés
Milyen márkát ajánlotok a megfizethető kategóriából?
2010. ápr. 16. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

zöld korrektor? ki vagy te Fiona Srek nője?

még nem is hallotam zöldről. miért pont ez a szín?


DM vagy rossmanban názz körül, ha létezik ez a szín akkor ott megtalálod, esetleg megkérdezed ott, hogy hol találsz olyat.

2010. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a sötétpiros foltokra jó, régen volt is az Avonban.

Én is azt kerestem, és csak az Essence gyárt olyat, csak az olyan, hogy egy szemfestékes tégely nagyságú dobozban három szin van. Egy rózsaszines-bőr szinű, egy nagyon sötét bézs, és a zöld. A pattanások utáni pirosság lefestéséhez az a legjobb. Csak a zöld miatt vettem meg, a többit nem használom. 849 Ft volt a Müllerben, de a Rossmannban is van.

2010. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Mást én sem találtam.

2010. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem ! tényleg van zöld korrektor, rossmanban nézd meg láttam múltkor csak nem emlékszem a márkára
2010. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
essence-nek van zöld korrektora ilyen 3-as tégelyben (van benne még bézs és rózsaszín a zöldön kívül)
2010. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Láttam a dm-Ben és csak 149 Ft volt, mert le volt értékelve! Eddig én nem is hallottam róla, de lehet kifogom próbálni mert nekem sajnos mindig piros az arcom, de nem tudom hogyan kell használni?!
2012. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van a NYC-től is a Rosszmanban, kb 550 vagy 650ft volt, és olyan kis rúzsos tekerős formátumú. Nekem tetszik, szerintem jó nagyon. Bár lehet kicsit drága, de hát mást eddig még nem találtam. Csak azt a több színből állót...
2012. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 adriennjeni válasza:
mivel a zöld a piros komplementer szine, ezért ezzel halványitják a pattanásokat. :D
2012. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!