Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meg lehet ezt tenni az ékszere...

Meg lehet ezt tenni az ékszerekkel? Nem bunkóság?

Figyelt kérdés

Szóval pár évvel ezelőtt, amikor konfirmáltam és ballagtam, akkor kaptam egy rahedli aranyékszer. De a fülbevalók és a medálok nagyok, a láncok/karkötők vastagok, gyűrűk leesnek az ujjaimról. Egyszóval az összes hivalkodó, romás. Arra gondoltam, hogy ezeket lecserélném szolíd ezüstékszerekre, sokkal jobban szeretem.


Ékszer boltban beveszik ? Vagy hol adjam be ? És bunkóság lenne a rokonokkal szemben ? Mondjuk úgysem hordom és csak porosodnak a szekrényben.


2011. jan. 2. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is beadtam ékszerüzletbe az ilyesmiket és az árát levásároltam olyanra ami nekem tetszett! Így legalább hordom is azokat+tudom hogy "azokat" végül is rokonoktól kaptam:)
2011. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát csak odamész az ékszerüzletbe és beadod ? És ott helyben le lehet vásárolni ?
2011. jan. 2. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zaciba is viheted.Azt sajna nem tudom,hogy boltban vagy zálogházban adnak-e érte többet.Szerintem itt is,ott is érdemes megkérdezni.
2011. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyáltalán nem bunkóság. Hiszen a ballagásnál az lenne a lényeg, hogy megajándékozzuk a ballagót, ergo olyan cuccokat kapjon, ami neki tetszik, vagy az ő ízlésével megegyezik... az meg a hab a tortán, ha méretben nem jó (azzal mit csináljon az ember? aki arra számít, hogy majd tartogatja, mert ajándék... hááát...) Ha úgysem hordanád őket, sztem minden további nélkül be lehet cseréltetni (vagy később, ha megszereted az aranyat, be lehet olvasztatni, és csináltathatsz belőle olyat, amilyet szeretnél)... amelyik rokon meg ezen kiakad, az beképzelt hülye...
2011. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen beveszik ha elmúltál 18 éves! Helyben levásárolhatod (ilyenkor magasabb áron számolják fel- nálunk) vagy kéred a pénz inkább...persze azt meg arra költöd amire akarod:)
2011. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek ! :)


Hú bakker, még nem múltam el 18...

2011. jan. 3. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Felnőttkorú rokon, ismerős szülők beadhatják helyetted:)
2011. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!