Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Claire's ékszerekkel milyen...

Claire's ékszerekkel milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom őket, annyira jó dolgokat lehet ott kapni, vettem is már pár dolgot, de a minőségük valami katasztrofális.

Múltkor vettem 3 pár fülbevalót, mindegyik szétjön, kb hetente ragasztom újra pillanatragasztóval, és még így is szétjön.

Múlt héten kaptam egy másik csomag fülbevalót, több van egy csomagban, alig 1 hete hordom őket, és már félig lekopott róluk a festék.

Kicsit kiakasztó, hogy megveszek valamit, mert nagyon tetszik, és 1 hét után ezt tapasztalom. Ilyenkor most mit lehet csinálni? Hiába viszem vissza, még ha adnak helyette másikat is esetleg, úgyis az is szar, és lekopik majd. Vagy hiába vásárolom le, már nem bízom a termékeikben...


2011. szept. 18. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1 nyakláncom van onnan, amit nagyon szeretek, nem rég vettem, még csak 2x volt rajtam kb.

Eddig semmi baja, elég masszívnak tűnik, remélem, nem is lesz, mert nagyon imádom :D fülbevalót még nem vettem ott, de ha ennyire rossz minőségűek,akkor nem ott fogok :S

2011. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem már ott fülcsit (kéket) de nekem meg kék lett a fülem töle és nem nagyon akar lejönni...:((
2011. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 monster under yo bed ***** válasza:
Én is vettem még augusztus elején egy csomag fülbevalót ott, de nincs semmi bajuk, se másnak, amit ott vettem, pedig nem kímélem őket...
2011. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uuuu légyszi mondjátok meg hol van Mo.-n (mondjuk BP környékén) Clarie's bolt. Itt Svájcban van, viszont keresek egy körömlakkot, amit itt nem találtam, és reménykedem, hogy akkor otthon van.

Köszönöm

2011. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
westend, campona, aréna pláza
2011. szept. 18. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi.

Nem tudod véletlenül világítós körömlakkot lehet ott kapni? Vagy maradjak a biztosan és hozassak Amerikából...?

2011. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!