Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne ezzel felhívni...

Bunkóság lenne ezzel felhívni a fodrászomat?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük milyen hosszúra vágja a hajamat erre kb 10centivel rövidebb lett, végén mondta is hogy ez kicsit rövidebb lett. Akkor ott nem reklamáltam neki, nagyon nem is nézegettem, de most nézem irtó sz*rul áll.


Bunkóság lenne felhívni, hogy tud-e valami tuti hajnövesztő szert?!


2011. júl. 13. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Hogy tudja 10 centivel rövidebbre vágni, most olyanra vágta, ami neki tetszik?Én biztos váltanék. Lehet elkezdett hajat hosszabbítani, és így fog vendégeket.
2011. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen,az lenne.Akkor kellett volna kinyitni a szád,nem pedig telefonon panaszkodni.
2011. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarod magad nevettetni, akkor felhívhatod. Nincs olyan hajnövesztőszer, amilyet te akarsz. Ha időben észbekaptál volna, akkor max árengedményt követelhettél volna, de így már azt sem.
2011. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezen bármilyen hajnövesztő szer segítene. Ha nagyon nem tetszik, akkor menj el hozzá, és mondd meg, hogy amit elcseszett, azt legalább próbálja meg "fájdalomdíjként" fazonra vágni úgy, hogy kinézzen valahogy. Ha nem akarod, akkor mire meg/lenő, találsz egy másik fodrászt:-))
2011. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Először is: fodrászváltás. Másodszor: szerintem ne hívd fel, hajnövesztőszer az élesztőn kívül nem sok van, max. felvarr vmi műhajat, de nem éri meg ezért leordítani a fejét.
2011. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
nyugodtan felhívhatod. Velem is előfordult már sokszor ilyen, és amikor bocsánatot kért, megértettem vele,hogy nem hibáztatom, bárkivel előfordulhat meg hogy énis szólhattam volna,hát mondott nekem valami szert és minimum 1 maximum 2hónap múlva már teljesen jó volt. Úgyhogy bátran.
2011. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkóság igen,nekem is b.szta már el fodrász a hajamat,de nem telefonon kell nagyszájúnak lenni hanem ott megmondani neki a problémád! Mivel az én fodrászom lelkiismeretes,kaptam kedvezményt,és helyre is hozta a hibát ,ahogy tudta.De tudod a pénztártól való távozás után reklamációt..
2011. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ismerős lány amúgy... Jaj nem olyan hajnövesztőre gondoltam, hanem pl. Biovanne, revalid, hogy esetleg ajánlja-e őket..
2011. júl. 13. 21:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy feketén csinálja, 1000éve ismerem, és ott még annyira fel sem tűnt, rohantam dolgozni nem is néztem annyira, meg hát jól beszárította , de most nézem tiszta csutka..
2011. júl. 13. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:

ha ott mondod neki akkor lehet hogy ki se kellett volna fizetned.

Én nekem a melírt baszta el egyszer de nem szóltam úgy voltam vele majd lenő. A tied is majd megnő.

2011. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!