Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig nem tehetek be normális...

Meddig nem tehetek be normális piercinget?

Figyelt kérdés

tegnap ( 25-perc és tegnap előtt.. ) csináltattam nyelv piercinget. Már feltettem itt azt a kérdést,hogy mit ehetek,de most másra lennék kiváncsi :S

Ugye a piercinges Gogypiercinget tett bele. Azt mondta hogy általában 2hétig szokott ez begyógyulni az embereknek,de szerintem nekem nem lesz két hét mert már majdnem meggyógyult. Szerintem egy nap. De lehet nem,csak már nem fáj annyira :S ha nyomogatom... vagy ilyenek.. akkor még fáj.

NA mindegy :D

a gyógyot 2hét múlva vehetem csak ki,vagy akkor amikor már meggyógyult?

ha meggyógyult akkor betehetek egy normális nyelv piercinget?

és meddig nem ehetek tejtermékeket?

köszönöm.


2011. jan. 2. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
meg ha jonak is erzed, akkor is hagyd bent ket hetig, nem veszes az a ket het. tejtermeket meg ugy tudom, hogy 48 oraig nincs tejtermek
2011. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én rá 6 napra kicseréltem, semmi nemvolt csak kicsit fájt, meg elkapott a hányinger! :D
2011. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!