Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nektek tetszik a...

Lányok! Nektek tetszik a Playboy-os nyaklánc, karkötő, fülbevaló? (bővebben lent, légyszi minnél többen írjatok)

Figyelt kérdés

Mit gondolsz azokról a lányokról,akik ilyet viselnek?Szerinted milyen lányok hordjanak ilyet?Neked van valmilyen?

Kort is írjatok légyszi.


2011. jan. 7. 20:26
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nekem bejönnek a playboy-os cuccok. Van nekem is fülbevalóm és nyakláncom is. Meg még sok playboy-os cucc. De kinek milyen az ízlése. =)
2011. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%

Tipikus butap!csa cuccok:)

Szánalmasnak tartom, ennyi.

2011. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszenek, és sztem ne az adjon véleményt valakiről hogy playboyos cuccot hord vagy sem!:)
2011. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig pont arról kéne véleményt alkotni, hogy ki milyen stílusban öltözködik. Pl ha valakin sok a színes, mintás ruha, biztos, hogy egy színes egyéniség, akivel sokat lehet röhögni. Azok a lányok, akik aranyos, virágmintás felsőben, pasztell színekben járnak, romantikusak, a csillogó flitteres mayo chix-es lányok a nagymenők. A DC-s és kapucnis fiúk deszkások, isznak és cigiznek. Akik ACDC-s pólóban járkálnak, azok szeretik a bandát, így a playboyosok is a playboyt. Tehát lehetnek:

a) olyanok, akik tudják is, hogy mi a playboy, és "büszkeségből" hordják

b) olyanok, akik nem tudják, mi a playboy, csak "az a pőink nyuszi olyan cuksi"

mindkettő lehetőséb ribizlire utal.

2011. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mit gondolok az ilyenről?

Olcsó(lehet, hogy nem az, nem tudom), legtöbbször hamis, r!bancos, ízléstelen.

Tetszik-e a playmoly nyaklánc, karkötő, fülbevaló?

Nem. Nevetséges.

Milyen lányok hordják?

Általában 12-18 éves, plázacica, ízléstelenül öltöző lányok.

Nekem van-e?

Nincs. :'D

18L

2011. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 sz12 ***** válasza:

Nekem se tetszik!!! Szerintem már néha néha nevetséges...:D

mellesleg a hello kitty se jobb!!!

Sokkal szebb ékszereket lehet venni bármilyen bizsu boltban v bárhol.

2011. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem már péládul a hócipőm tele van vele, hogy már mindenki ebben nyomja. Nem csak ékszerek, hanem már ágynemű, meg tetoválás terén is. Pláne attól van hányingerem, hogy 200 kilós r.bancok hordják.

Szóval akin ilyen nyuszit látok, arról rögtön meg van a véleményem.

2011. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Trendiskedésből, tudatlanságból, tecceni akarásból hordanak ilyet. Egyfajta jelzés értékű is az adott lány kutúrális hovatartozóságára. Nekem a Playboy-ban látott nők sem az eseteim, ezért gáz, hogy a mai Pláza fruskák azt képzelik ez tetszik a férfiaknak és hogy ettől fogjuk jobb csajoknak gondolni őket. Kicsit elkeserítő is hogy ilyen fiatalon kezdik a "Sexy"-zést...
2011. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
már ne is haragudjatok de nekem van playboyos mamuszom.és tudom ismerem a playboy jelentését.egyszerűen szerintem szép aranyos az a nyuszi.bármit is jelentsen.nyakláncom is van.és 14 éves vagyok de nem vagyok egy pláza ku*va.soha senkinekse szolok be mert én magam is utálom ezeket a miss pláza pi**ákat akik azthiszik ők a legjobbak és mindenki más levan szolva.ne itéljetek mindig erről mert bajban lesztek ha csak ezeket nézitek.nemszámit kin mivan vagy mit hord hanem az számit hogy milyen.ezt jol hegyezzétek meg
2012. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
már ne is haragudjatok de nekem van playboyos mamuszom.és tudom ismerem a playboy jelentését.egyszerűen szerintem szép aranyos az a nyuszi.bármit is jelentsen.nyakláncom is van.és 14 éves vagyok de nem vagyok egy pláza ku*va.soha senkinekse szolok be mert én magam is utálom ezeket a miss pláza pi**ákat akik azthiszik ők a legjobbak és mindenki más levan szolva.ne itéljetek mindig erről mert bajban lesztek ha csak ezeket nézitek.nemszámit kin mivan vagy mit hord hanem az számit hogy milyen.ezt jol *jegyezzétek* meg
2012. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!