Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon termékekről vélemény?

Avon termékekről vélemény?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el, és nem tudom, mit érdemes rendelni, mit nem... Konkrétan a Color Trend szempillagöndörítő érdekel, de mindenre kíváncsi vagyok!=)
2011. jan. 10. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

A Color Trendes termékeket nem igazán ajánlom, mert azok gagyik. Nekem alapozóm van Color Trendes de nem olyan jó.

Viszont vannak benne jó dolgok is. Pl. a Supershock szempilla spirál, az nagyon jó! Emelett a golyós dezodorok is nagyon jók, nem leszel büdi és foltos. :D

2011. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Sokan szidják az Avont, én szeretem, bár tény, hogy vannak termékek, amik nem a legjobbak. A Colortrendes termékekkel nekem csak rossz tapasztalatom volt, kivéve a kettes szemhéjpúdereket, azokat szeretem és több is van. Amik beváltak: parfüm (Célébre, Little White Dress, Pur Blanca), Arabian Gold barnító gyöngyök, SuperShock szempillaspirál, rúzsok, körömlakkok, 8-as szemhéjpúder paletta, hosszan tartó szemhéjtus, szemceruza, lábápolók, kézkrém, testápoló, habfürdő, sminkalap, sampon, hajápolási termékek (fésű is), van táskám is, az is megérte az árát, nagyon szép és jól bírja a kiképzést :). Amikkel viszont csalódás ért: Colortrendes körömlakk és alapozó, tusfürdő (nem volt rajtam tartós az illatuk).


21/L

2011. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az arcápolói nem váltak be,de sok sminkjüket szeretem.
2011. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Juuj, köszönöm mindenkinek! Akkor azt hiszem, sminkekkel próbálkozom, a szempillagöndörítő meg ráér!=D
2011. jan. 10. 19:07
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Szempillagöndörítőt szerintem Müllerben (600 Ft körül) vagy Rossmannban vegyél (700 Ft körül).

Ami így néz ki: [link]


Avon. Az afrikai shea vajas pakolásokat (arcra, kézre-lábra) nagyon szeretem. A Supershock szempillaspirál is szuper, de a color trend-es hosszabbítót sem mondanám rossznak.

Most egy szemöldökceruzát és egy 3in1 arctisztítót rendeltem. :)

2011. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 sz12 ***** válasza:
97%

Én a super full szempillaspirált használom már nagyon rég óta, egyszerűen tökéletes(szerintem!)

Meg szemceruzát szoktam onnan rendelni, meg lábápoló krémeket:)

Ja meg szájfényt(legalábbis utólag onnan rendeltem)

2011. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Én a fekete szemtust próbáltam nagyon jó.Filces volt,de olyan intenzív...:O

Csak csodálkoztam,nagyon erős,tartós.

Vana Color Trendból rúzsom,és fehér szemcerkám.

A cerka lehetne krémesebb,de jó,a szemem kihúzni tökéletes.A rúzs is tök jó,csak nem olyan jeges mint a katalógusban.Az én színem Iced Champing vagy valami ilyesmi.

A szempillagöndörítő,az szempillagöndörítő.Szerintem nyugodtan rendeld meg,asszem nekemis olyan van.Tök jó:)

2011. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szimpatikus bennük, hogy nem használnak állatkisérleteket. A minőségüket nem ismerem, arról nem írok.
2011. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem bevált a smink (color trend az tiniknek való inkább kb olyan mint a miss sporty szerintem). láb cuccok azok elég jók, fésűk, 1-2 parfüm..

én inkább csak sminkeket rendelek..nagyon sok sminkem onnan van..nekem is fontos hogy nem kisérleteznek állatokon...

2011. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

color trendet csak a kislányoknak játszani ajánlom nagyon gagyi.

samponok, hajpakolások, lábra való dolgok jók.

2011. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!