Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon solutions termékekről...

Avon solutions termékekről vélemény?

Figyelt kérdés
Kérlek írd le, melyik fajtát használtad, milyen típusú a bőröd, és hogy segített-e. :)
2011. febr. 20. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én kipróbáltam néhány terméküket. Kevert bőröm van (helyenként pattanásos, mitesszeres és zsíros, ugyanakkor hajlamos a szárazságra is).


Amiket próbáltam:


1. Pure-pore-fection család (arctisztító hab, tonik és gélkrém)


A hab nem tűnt rossznak az elején, de hosszú távon szárította a bőrömet, így abbahagytam a használatát.

A tonikkal ugyanez volt. Elég jól tisztít, de erősen szárít.

A krémmel elégedett voltam, kevesebb pattanásom volt, a bőrhibák kevésbé voltak láthatóak, de hidegebb időben kevésnek érzem és nem hidratál eléggé.


2. A Maximum Moisture családból csak a tonikot használtam. Elégedett voltam, nem szárít (alkoholmentes) és frissíti a bőrt.


3. A Solutions Winter (téli) termékcsaládjából a nappali krémet próbáltam. Ez UV szűrőt tartalmaz, viszont pont emiatt kicsit olyan felkenve mint egy naptej. Nem szívódik be rendesen a bőrbe és fénylik tőle az arcom.


4. A Solutions Total Radiance éjszakai szérumát is használtam. Semmit nem javított (és nem is rontott) a bőröm állapotán. Úgyhogy ebben a termékben eléggé csalódtam, főleg, hogy nem is számít annyira olcsónak az Avonos termékek között.



Összességében nem voltak rosszak ezek a termékek, de nem is voltak annyira jók, hogy újra megvegyem valamelyiket. Ha már Avon, nekem inkább az Avon Care termékek váltak be jobban.

2011. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon köszönöm szépen a választ, igazán hasznos volt! :)
2011. febr. 20. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a szemkörnyékápolóit szeretem a legjobban, eltünteti a szem alatti táskáimat a Maximum Moisture-t (kék) vagy a Total Radiance-t (narancssárga) szoktam venni. Ebből a két termékcsaládból szeretem az arckrémeket, artisztító gélt és a tonikokat is. Normál/vízhiányos, száraz bőröm van, évszakonként változó, ilyenkor télen száraz szokaott lenni.
2011. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 30 feletti vagyok és a Solutionstól az Ageless Results sorozatot használom, nagyon elégedett vagyok vele. Több ismerősöm is ezt a krémcsaládot használja! Most akciós is, 3300 Ft a nappali, éjszakai és szemránckrém szettben. Ha nincs kitől rendelni, írj nyugodtan privit! Amúgy érzékeny és kombinált a bőröm. Ezelőtt a kék csomagolású Maximum Moisture-t kentem, azt is szerettem. Tisztításra most a Total Radiance (narancs) zseléjét és tonikját használom, de lehet, majd visszatérek a "kék"-hez, ha majd elfogy a készletem, ill. előbb kipróbálom az Anew Rejuvenate 2 az 1-ben arctisztítóját (mert azt már megvettem) :-)
2011. márc. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!