Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon termékekről vélemény?

Avon termékekről vélemény?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el, és nem tudom, mit érdemes rendelni, mit nem... Konkrétan a Color Trend szempillagöndörítő érdekel, de mindenre kíváncsi vagyok!=)
2011. jan. 10. 16:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!=) végül púdert rendeltem, körkefét, szemhéjpúderecsetet és szemceruzát!=)
2011. jan. 13. 15:47
 12/16 anonim ***** válasza:

Color Trendet nem veszek, kivéve szempillaspirált, mert óriásira növelte a pilláim hosszát.

A kedvenceim az alapozók, évek óta Avonosat használok, a tusfürdőket és habfürdőket is szeretem, illetve nagy kedvenceim a Planet Spa termékek!

2011. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

planet spa termékek is nagyon jók....

szempillaspirálból viszont nekem nem mind vált be...

a körömlakkok sem nagyon híg szerintem vagy csak én vagyok béna ebben :)

a többi smink jöhet :)

2011. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jok szerintem, de sok ternek tul van arazva....hiaba tetszik, de meglatom mennyibe kerul es akkor mindig eszembe jut hogy ilyen minoseget megkapok olcsobban.

A ruzsok szinei elegge csalokasak...teljesen mas elobe...erdemes egy avonos kisbuzoetbe ellatogatni es ott mintat kerni.. En anno alapozot is ugy vettem, hogy ott kiprobalhattam, hogy melyik passzol, meg segitett valasztani az elado.

A habfurdok nagyon jok amugy, meg a parfumok is. Tehat osszesegeben joo marka.:)

2012. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaah..es a Color Trend szerintem is kia tini lqnyoknak valo...nrkem sebigen jon be..max egy ket ruzs, ami nem rossz. Nekem pl megvan a Pink Sunrise meg a Winter Wine...ezek nem rosszak.:) Bar az elso mas volt a katalogusba, mint elobe..:)
2012. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2011-01-12 22:41-es választ én írtam. Revidiálom az álláspontom. Sajnos ők sem állatkisérletmentesek :(
2012. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!