Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a körmömmel?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok,régóta tetszik a műköröm. Mivel nekem eléggé kicsi a körömágyam ráadásul vékonyak és gyengék (régen rágtam),egyszóval totál szar ezért gondoltam a műkörömre,viszont 5-6ezreket kicsit sokkalok ezért:S akinél 1x voltam 3k-ért az meg úgy lereszelte hogy már annyira se jó a körmöm... Mit tegyek a körmömmel hogy szép és nagy körömágyam legyen? vagy legalább nagyobb. Sajnos nincs havonta pénzem műkörmökre úgyhogy sajnos le kell mondanom róla :S
2011. jan. 13. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
szedj biovanne szépségvitamint és kend körömerősítővel.
2011. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 just.me ***** válasza:
Erősítsd meg a körmeid, vannak ilyen áttetsző vitaminos lakkok, próbáld meg azzal. :)
2011. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem: a körömágyad soha az életben nem lesz nagyobb. Körömerősítőt használhatsz, az segít az állapotán, de akkor is kicsi marad.

Velem is ez van: a körmöm "rózsaszínje" 1 cm sincs:/ Elmegyek műkörmöt csináltatni, de a nő előre közölte, hogy nincs apelláta, ezt max 3 hetente kell tölteni:/

2011. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:) a biovanne szépségvitamint kipróbálom,és a vitaminos lakkot is. Kedves 3.válaszoló, lehet hogy igazad van, de azért megpróbálom :)
2011. jan. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!