Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket ajánlanátok...

Milyen sminket ajánlanátok fotózásra?

Figyelt kérdés
Tablókép fotózára szeretnék valami szép sminket, ami nem túl hivalkodó, de szépen látszódik! A szememet szeretném kiemelni, de nem tudom milyen legyen, ami szép, de nem túlzás. Mit gondoltok? Gondoltam a füstös szemre is, az nem túlzás? Sajnos próbasminkre nem lesz már időm.:( Valaki tudna adni olyan képeket, ami megfelelő lenne? Azt el tudnám vinni a kozmetikushoz.Napok óta bújom a netet, de semmi! Csak a csodaszép, ámde feltűnő profi alkalmi sminkeket találtam meg.:S
2009. febr. 1. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kérd meg a kozmetikust hogy csináljon neked egy nem túl kirivó sminket.MOndjuk énis a füstör szemre gondoltam de nem az a nagyon fekete hanem belecsempészve a szem belső részére egy kis fehér...de ezt igy nem tudom elmondani....képet sajna énsem találok...
2009. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezek jók, és szépek is :

[link]

[link]

[link]

[link]

REmélem azért tudtam segíteni:)

2009. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Az elottem iro jo kepeket kuldott onnan valaszthatsz de attol is fugg hogy milyen ruhaba mesz:)
2009. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

itt van par pelda is:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


remelem talalsz valamit ami tetszik ezek kozzul :)

2009. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!