Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok jó szempillaspirál...

Ajánlanátok jó szempillaspirálokat és jó alapozókat?

Figyelt kérdés
Köszi :)))
2011. okt. 25. 21:29
 1/6 colaCukor válasza:
AVON superShock MAX mascara. :) avon katalógusból rendeltük.
2011. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Maybelline-es cuccokat használok, az összes spirálja nagyon jó, az alapozóból a hab állagú Dream Matte vitte nálam a pálmát. :)
2011. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy mennyit szeretnél rá költeni, nekem van egy nagyon jó alapozóm: MAC-es, drága de megéri

szempillaspirálból szerintem jó egy sima drogériás, én egyszer egy alverdéset használtam (dm-es márka) 1000 Ft volt, és teljesen jó :)

2011. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Spirál: Essence maximum definition 8-900 Ft

Alapozó: Essence soft touch mousse (hab állagú) 1000 Ft körül van

Maybelline Affinition

Astor Mattitude

2011. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapozó: abból még nem találtam meg az igazit. Most éppen a Manhattan Powder Matt Make Up-ját használom, nem rossz, de fedés szempontjából lehetne jobb is.

Szempillaspirál: L'Oreal Volume Million Lashes vagy Maybelline Colossal Volum' Express. Nekem ez a kettő a kedvencem. A L'Oreal 3-4 ezer körül mozog, a Maybelline 1500-2000 ft.

2011. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ =))
2011. okt. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!