Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha kiveszem az orrombol a...

Ha kiveszem az orrombol a piercinget, mennyi ido után forr be a lyuk?

Figyelt kérdés
mutétem lesz és gondolom ki kellesz vennem! visszatudom utána még tenni? meddig tart míg "osszeforr" a lyuk és már nem tudom vissza betenni?
2009. febr. 1. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem először kérdezd meg az orvosokat,hogy ki kell-e venned és azután dönts,mert a műtét után már nemtudod visszarakni,ugyanis ez a lyuk nagyon gyorsan beforr,elég neki egy nap,vagy még kevesebb!

Szerintem mindenképp kérdezd meg,mert lehet,hogy ki se kell venned!

"Sok sikert"a műtéthez!

Üdv!

2009. febr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Ez teljesen változó. A barátnőmnek 2 éve volt meg, de soha nem nyúlt hozzá, soha nem vette ki...egyszer elment standra ahol elhagyta és mire estére hazaértek addigra beforrt neki.

Nekem gimiben kötelező volt reggelente kivennem mert egyházi suliba jártam és nem engedték..eleinte szünetekbe be-be raktam, hogy ne forrjon össze, de aztán akár egész nap kibírta. Ennek köszönhetően ha most egy hétre kiveszem akkor sem forr össze.

Szerintem ha friss és még nem nagyon nyúltál hozzá akkor hamar összeforr, de ha sűrűn cserélgetted, akkor tovább is kibírja.

2009. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!