Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SEGÍTSETEK! Hogyha most...

SEGÍTSETEK! Hogyha most csináltatok orr piercinget akkor ha úgy döntök mondjuk 3 év múlva hogy kiveszem akkor ott egy lyuk lesz vay pedig beforr? és ha beforr akk nagyon látszik a heg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 15:18
 1/7 anonim válasza:
Van ismerősöm, akinek volt, kivette, neki egy picit látni a heget, de nem feltűnő.
2011. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy dönts h jó legyen. Most minek 3évre beszúratni ha utána direkt kiveszed.

Ha tolerálja a munkahelyed miért knée kivenned. 1 kis kő olyanszinten nem zavaró h arról is elfelejtkezel h ottvan.


A másik részére válaszolva pedig ha nemvagy elég fehérbőrű akk kis heg marad ott, akinek fehér a bőre csak sima lyuk marad ott tudtommal.

2011. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rokonomnak kb olyan mintha lenne ott egy mitesszere de nekem fel se tűnt amíg nem mondta:D
2011. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha olyan helyen csinálod,bekékülhet.(elég durván is)
2011. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

naa én megcsináltattam, kivettem amikor meg voltam fázva, de beforrt úgy,h sötétebb lett a bőröm azon a részen. azóta újra átfúrattam, h takarjon.

azóta hozzám nőtt, szeretem.

2011. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugi beforr a lyuk

nekem is orrpircingem van és sokat szenvedtem vele mert már kb.4éve megvan és kétszer is ki kellett lyukasztani mert este kiesett és reggelre befort

2011. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!