Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki megmondaná mi annak az...

Valaki megmondaná mi annak az alapozónak a neve amit? Többi lent

Figyelt kérdés
Amit a Való Világ Évájának van.Választ előre is köszönöm
2011. jan. 20. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát Éva bőrét elnézve, nekem biztos nem kéne olyan alapozó, mivel nagyon csúnya a bőre. :D Láttad az összefoglalóban az alapozót valahol, vagy honnan kéne tudnunk? Ha láttad végignézem az adást és megpróbálom kisilabizálni neked, írd meg, hogy mikor volt. De egyébként ha nagyon jó alapozót akarsz venni akkor a Clinique Perfect Real alapozóját ajánlom, én évek óta csak ezt használom, tökéletesen fed, problémás bőrre is jó, ráncokat is elfedi, minden egyben. Igaz, elég drága, de nekem a 30 Ml-es tubus elég 1 évig (6500-6800 Forintig árulják)


18/L

2011. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elnézést *Perfectly Real
2011. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jan. 20. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!