Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozónak mi a lényege?

Alapozónak mi a lényege?

Figyelt kérdés
Én csak korrektort és púdert használok, az alapozótól túl nehéznek érzem az egész sminket, terheltnek a bőrt. Mire való egyébként? Mi a hátránya, ha nem használom?
2011. júl. 15. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egységes alapot ad, szerintem sokkal szebbnek, egyenletesebbnek látszik tőle a bőr, még akkor is, ha egyébként nincs sok bőrhibája az illetőnek. Ha mégis szeretnél használni, akkor szerintem próbáld ki a Max Factor Xperience alapozóját, nagyon könnyed.
2011. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) lehet kipróbálom, mert arról viszont már sok jót hallottam. igazából akkor szoktam 1-1 pöttyöt rakni a szemhéjamra, ha azt is kifestem.
2011. júl. 15. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak csak előnye van, ha nem használsz alapozót, én is használtam egy időszakban, de igazán felesleges volt, a bőrhibákat teljesen nem fedte el, amúgy arra szolgál, hogy pl. a pattanások körüli piros foltokat elfedi, de ez igazából nem egészséges, mert csak eltömíti a pólusokat és nem hagyja levegőzni őket, én az javaslom maradj a korrektornál és a púdert is próbáld meg elhagyni, mert az is ugyan úgy működik mint az alapozó ;)
2011. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) igazából régen én is használtam, akkor viszont púdert nem. sokkal pattanásosabb voltam. púdert is csak akkor használok mostanában, ha tényleg nagyon csúnya a bőröm, de ha alig van egy-két patti, akkor csak korrektor. nekem ez az essence 3 in 1 nagyon bejött :D
2011. júl. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!