Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozónak és a púdernak...

Az alapozónak és a púdernak egy márkájúnak kell lenni?

Figyelt kérdés
Ki milyen alapozót és púdert használ?
2011. márc. 8. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
most egy elég drága (7000 ft) alapozót használok, de baromi jó. mellé olcsó essences púderem van az már kevésbé jó, ha tehetem jobb minőségű púdert veszek (pl olyat mint az alapozó) nem fontos, hogy ugyan olyan márka legyen a kettő. lényeg, hogy a bőrödnek megfelelő színűt válassz.
2011. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fontos ha egy márkájú de vannak olyan fajták ahol jobb ha azonos. Én essence-t használok de nem vagyok teljesen megelégedve vele:S ettöl függetlenül nem olyan rossz.
2011. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg loreal alapozóm van és maybelline púderem. jól működnek együtt :)
2011. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!