Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vélemények a Body Modification...

Vélemények a Body Modification-ról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mien vélemény érdekel?

Én jártas vagyok benne azért kérdezem


De h mások is értsék miről dumálunk: Ez 1 test deformálási kifejezés amibe beletartoznak a bőr alá ültetett implantátumok. a fülek átszabása tágítása. nyelv kettévágás stb.


Itt majdnem mindent 1kalap alá vehetünk ami befolyásolja az emberi test természetességét.

18/F

2011. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszenek. De mindenki azt csinál, amit akar, nem kritizálok.
2011. jan. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát vegyük sorra. Nem mindegy, hogy kire, mit vagy hogyan.

Van ami bejön, bár más kérdés, hogy bírnám-e:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem köszi, állat meg minden, de nem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Imádom. :)
2011. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én elnézegetem másokon, de nekem "csak" piercingjeim és tetoválásaim vannak, viszonylag ésszerű keretek között (ajak, orr, intim, valamint lábfejtetoválás és lapockatetkó).

a durva módosításokat inkább csak csodálom, hogy mások vállalták például a kettévágott nyelvet vagy a suspensiont, ami azért elég húzós. de nem az én stílusom az már. :) 22L

2011. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!