Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A rossmannba most 1000 forint...

A rossmannba most 1000 forint a max factor szemceruza és milyen minőségű? Megéri venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Áh. Én már nem adok ezekre. Nem is fekete hanem fos szürke és fél órán keresztül kell huzigálni, hogy fekete legyen. Én Miss Sporty szemcerkát használok. Rendesen fog, jó minőségű nem túl száraz, nem túl zsíros és olcsó.
2011. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Aden márkájút használok, nagyon jó!
2011. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Án múltkor vettem és jó volt. :) De az miss sporty se rosszabb és olcsóbb.meg az essence is.
2011. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor azt hiszem azt nem veszek :D

miss sporty-ból a sima ceruzát vagy tekerőset használtok? nekem ceruzám van de kíváncsi lennék h a tekerős jobb-e :D

2011. jan. 23. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó hsz-ó vagyok.Tekerősöm van,nekem az jobban bejön. :) Erősebben és jobban,könnyebben fogja be a szememet,mint a normál ceruza.
2011. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok félét vettem már Rossman-ból és Dm-ből is, de igazából egyik sem az igazi.Vagy nem fog rendesen vagy homályosan látok tőle egy darabig..


Egyetlen ami bevált az az Avon-os fekete szemceruza.Nagyon szép, sötét feketén fog, kellően krémes és tartós. Amióta megvettem az elsőmet ami avon-os volt azóta csak ilyen használok. Megjegyzem, hogy nem drága és jó hosszú tehát sokáig tart (:

2011. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A simát. A tekerőssel nem szeretem magam kifesteni, mert pl, ha szeme alatt akarom vékonyan nem lehet. A simát lehet hegyezni ezért jobb szerintem.
2011. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!