Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni nagy sminkpale...

Hol lehet venni nagy sminkpalettát? Neten kizárva.

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy neten mennyire megbízható?
2011. jan. 23. 18:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a vaterán vettem 180 színű szemhéjpúder palettát, és szuper! Tehát én csak ajánlani tudom...
2011. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Makeuplaza.hu.

Nagyon megbízható, és fizethetsz utánvéttel is, tehát kiesik az a része a dolognak, h kifizetted, de nem kapod meg a cuccot.

Én már rendeltem tőlük, és nem volt gond. Még azt is tudod, h mikor adják fel, mert mailt küldenek.

2011. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jajj nagyon szépen köszönöm, eddig féltem a netes rendeléstől, mert hátha lesz vele valami baj, de akkor ezek szerint megbízható:D köszi :D
2011. jan. 24. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:

az aukciós oldalakról én sem mernék, mert volt már rá pl hogy vkinek törve érkezett meg nem..sokan minimum2hét -1 hónap szállítási időt mondanak de persze előtte fizesd be az 5000-10000ft-ot..áh azt inkább nem..

én is most bukkantam rá a makeuplaza.hu-ra ahol megbízhatók és onnan tuti megkapod :)

2011. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. jan. 25. 17:57
 7/8 anonim válasza:
Fodraszkellek uzletekben is kaphatoak kozmetikai termekek es szerintem valamivel olcsobban lehet a termekekhez hozzajutni mint mashol. De kozmetikai szakaruhazakban is kaphatoak, de ott mar horribilis osszegekert. A net-es a minoseg miatt szerintem lutri, ha megis emelett dontesz akkor olyantol vegyel aki megbizhato.
2011. jan. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. jan. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!