Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eladhatom mai bolti árhoz...

Eladhatom mai bolti árhoz nézve picit olcsóbban, vagy ez pofátlanság lenne?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki aranyláncot keres ballagási ajándéknak, de nincs most annyi pénze, hogy ékszerboltban vegyen. Nekem van egy láncom, amit szívesen eladnék, mert soha nem hordtam, egyetlen egyszer volt rajtam 5 év alatt, azóta soha. Akkor olyan 10 000Ft-ba került, arra gondoltam eladhatnám mondjuk 8 000 körül ennek az ismerősnek. de aztán néztem neten, hogy hasonló paraméterekkel majdnem 20 000ért lehet most ilyeneket kapni. Oké, hogy az enyém nem vadiúj, de használtnak se nevezném, mert tényleg 1 napot ha volt rajtam, nincs megkopva meg semmi. mennyit kérjek érte?
2011. jan. 25. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 15000-ért én már inkább megvenném, ha a 20-ra nincs pénzem. De nézz körül, mennyiért adják használtan, vaterán, stb.

Egyébként nem hiszem hogy pofátlanság lenne, pláne, ha semmi baja, és alig használtad.

2011. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is olyan 15 ezer körül gondoltam eladni. Azzal mindketten jól járnánk. Nekem csak áll a szekrényben úgyis, szal nem profitálni akarok rajta, de azért bukni se szeretnék:)
2011. jan. 25. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az arany nem nagyon értéktelenedett az elmúlt 5 évben, szal simán.
2011. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább ahhoz nem lenne pofám, hogy ne adjak egy kis kedvezményt az ismerősömnek :)
2011. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem akarok kedvezményt adni, de úgy se szeretném eladni, hogy én járjak rosszul.
2011. jan. 25. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!