Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri Avon tanácsadónőnek...

Megéri Avon tanácsadónőnek lenni, ha csak a családon belül rendelnének?

Figyelt kérdés
Nem érdekel,ha nem kapok plusz pénzt érte,de mennyi a minimum összeg,amit "le kell vásárolni"? Egyáltalán lehet így csinálnni? Előnyei?
2011. jan. 26. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Avonozok és általában csak családon belül rendelünk. 5000 Ft-tól szállítják ki postaköltség nélkül házhoz a csomagot, tehát egyszerre érdemes minimum ennyiért rendelni, mert ez alatt fizetni kell szállítási költséget.Meg vannak adva a sávok, hogy milyen összegű rendelésnél mennyi kedvezményt kapsz a katalógus árból. Azt hiszem 0-20 vagy 30 ezer Ft-ig 15% a kedvezmény. Nekem így is megéri, pénzem nincs belőle, de valamennyivel olcsóbban jutok hozzá a termékekhez. Illetve van a tanácsadónőknek minden kampányban egy kedvezményes füzetke, amiből kedvező áron lehet rendelni egyes termékeket. Nem szoktam rendelést leadni minden hónapban, ilyenkor postán küldenek új katalógust.
2011. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közben megnéztem az árengedmény sávokat, ez az új:

Rendelési érték Árengedmény

0-4999 Ft 0%

5000-14999 Ft 15%

15000-24999 Ft 20%

25000 Ft felett 25%

50000 Ft felett 35% *

2011. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!