Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell Oriflame/vagy...

Hogyan kell Oriflame/vagy Avon tanácsadónőnek lenni? Miket kell csinálniuk, és hogyan?

Figyelt kérdés
szeretnék az lenni, (valamelyik közül) de sehol nemtalálok róla részletes leírásokat, és félek hogy átbasszák az agyam...olvastam hogy az oriflamenél 2000 ft-ot kell befizetni ahhoz hogy elkezdjem, de ha rendelej 15.000 ft felett, akkor nem kell fizetnem..ez most akor igaz? vagy hogy van? és ha rendelnek tőlem, akkor ugya nekem 15%-ok kedvezmény van, és ezt levonhatom a megrendelőktől kapott pénzből és az a sajátom?? szóval én ezekre lennék kíváncsi...meg arra is hogy hogyan tudom magamat biztosra regisztrálni, mert az avonnál is vagy 6szor regiztem de nem küldtek ki semmit
2009. okt. 18. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

oriflamenél 23% a haszon a rendelésből, avonnál van a 15%, és igen ennyivel kevesebbet fizetsz te ki a katalógus áraknál, tehát amit a vevők neked kifizetnek a termékért. azt nem tudom h h megy most az oriflamenél a regisztrálás, meg mennyit kell fizetni mert már kb féléve nem jártam arra XD

de avonnál ha keresel 1 koordinátort, ő szívesen beléptet, az tuti :)

2009. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és koordinátornak számít egy tanácsadónő is? vagy valaki nemtud Miskolcon egyet? xD
2009. okt. 18. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

ha még érdekel a dolog írj segítek...

Zsuzsi


avon.juniormanager@gmail.com

2011. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!