Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám rávezetni a...

Hogyan tudnám rávezetni a barátomat, hogy szeretnék egy kettétörhető medált, mondjuk valnetin napra?

Figyelt kérdés
Kérdezte, hogy mit szeretnék, de nyilván nem fogom neki megmondani.
2011. jan. 26. 14:14
 1/7 just.me ***** válasza:
Vedd meg te neki, illetve magatoknak. :)
2011. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jobban jársz, ha megmondod, hidd el :D tapasztalat...

ha nem mondasz konkrét dolgot, akkor a többség valami teljesen haszontalan dolgot vesz, vagy olyat ami ronda, és ezért soha nem fogod hordani !

mondd csak meg neki.

2011. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem spec. olyan egyszerű eset, hogy ha leveszek egy parfümöt a polcról a boltban hogy megszagoljam, a következő alkalommal tuti azt kapom ajándékba :D :D :D (Vigyázok is, mihez nyúlok!) :D:D:D
2011. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem véletlenül sétáljatok el olyan kirakat előtt, ahol van, vagy újságban lelj rá úgyszintén "véletlen", és jegyezd meg, hogy milyen jól néz ki, és te is szeretnél majd olyat

ez elég konkrét, csak veszi a lapot..:)


amúgy nekem is eléggé erőteljesen kell "célozgatnom", hogy vegye az adást:)


ez a medál nekem is tetszik, csak párom nem hordaná. szall abba is gondolj bele, van-e olyan lánca, amire ráteszi, vagy hogy hordaná-e egyáltalán


mióta vagytok együtt?

20Ł

2011. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Éppen ezért nem szeretném mondani neki, mert lehet, hogy ő nem akarna. Ha valahogy rávezetném, és nem szeretne, akkor úgy másabb, mintha megmondja, hogy ő bizony hallani sem akar ilyesmiről.

Másfél éve vagyunk együtt.

2011. jan. 26. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. ha megemlíted neki, hogy neked tetszik, simán rá tudsz kérdezni, hogy amúgy mellesleg neki tetszik-e


20Ł

2011. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm. Ez nekem nemtudom miért nem jutott még eszembe :)
2011. jan. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!