Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jövő héten szerepcserés...

Jövő héten szerepcserés (fiú-lány) beöltözős buli lesz a suliban, a barátomat kell beöltöztetnem lánynak, ehhez kéne help?

Figyelt kérdés

Van verseny is ahol a legjobb jelmezzel lehet nyerni elég jó dolgokat elvileg, ezért kéen vmi igényesebb megoldás!

A ruha már megvan, szereztem még 43as tűsarkú csizmát is, az jó kérdés h hogy fog benne megmozdulni, egyenlőre egy lépést se tud tenni xD Plusz fekete harisnya, meg egy szexi flitteres ruci, jó nagy kitömött melltartókkal...

Csak azt nem tudom még, hogy sminkelés terén mit csináljak h ne vmi bohócnak nézzen ki... Meg még van egy csomó csajos cuccom itthon, ragasztós műköröm, műszempilla, ezeket érdemes, vagy ez már túl sok?


2010. febr. 14. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a barátodat kérdezd meg arról a műkörömről, és a műszempilláról, am vmi szolid szemhéjfesték esetleg rúzs, szempillaspirál..szal vmi értelmes fesd ki.. probáld meg úgy mint ahogy magadat szoktad..
2010. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátod belemegy, akkor mehet a műköröm, műszempilla. Alapozózd le szerintem, egy fiúnak általában nem olyan a bőre, mint egy lánynak, kicsi pirosító, szempillaspirál/műszempilla, esetleg tussal húzd ki felül a szemét.
2010. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
learningelj meg magyarul dude es utana askingolj.
2010. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval!
2010. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes lehetett :)
2012. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!