Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bálba megyek, sötétbordó lesz...

Bálba megyek, sötétbordó lesz a ruhám, hófehér bőröm van, szőke hajam és kékes-szürke sötétebb szemem. Hogy sminkeljen magam, hogy passzoljon a ruhához?

Figyelt kérdés
Füstöset léci ne ajánljatok mert nekem nem áll jól, túl erős. Valami nem durva, szép, enyhébb smink kéne. Köszi!
2011. jan. 28. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy sötétkék sminket ajánlanék mindenképpen, de füstös hatás nélkül.
2011. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kék bordóhoz?:S:/

Szerintem vagy füstös szem,bőrszínű szájjal lenne jó,vagy tusvonal cicásan,és bordó rúzs.Ha merész vagy akkor a szemzugba bőrszínű,a külső V-vonalba bordó szemhéjpúder+szemcerka.

2011. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kék sztem nem illene hozzá, különben is nekem úgy áll a kék mintha bevertek volna egyet...

Mint írtam füstöset NEM akarok... A felül feketével szemkihúzás nálam a mindennapi smink, tehát olyat se akarok. Bordó szemcerkám viszont van, talán azt is beleépítem valahogy. Rúzst sose használok.

Köszi válaszokat!

2011. jan. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!