Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercingem van, sziliko...

Köldök piercingem van, szilikon szárral. De hosszú a szár, hogyan lehet leröviditeni?

Figyelt kérdés

mondjuk ha lecsippentek a végéböl,a gömbel tudok bele menetet vágni h ismét rátudjam csavarni a gömböt?

jó piercing szalon sajnos nincs a közelemben,ugyh irjatok plíz vmi jó kis házipraktikát!!thax :)


2009. febr. 5. 23:09
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Hát én nem tudom.. De inkább nem kísérleteznék vele otthonilag, mert mi van, ha "elrontod"..?? Aztán akkor még ilyen köldökpiercinged se lesz..


Másrészt, sztem gömbbel nem fogsz tudni bele "menetet vágni".. (ez az én véleményem, de konkrétan nem tudom)..

2009. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni megcsinálni. Vegyél egy másikat addig bírd ki ezt.Vaaagy rendelj!:)

[link]

2009. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jajj!ne már!! :(

külföldi vok,ugyh se rendelni nembirok + most elég nehéz megoldanom h átjussak magyaroknál 1 piercin-szalonba/üzletbe!mind1!majd hozatok vkivel,vagy nem tudom még!

köszönöm a válaszokat!!! :)

nem nyúlok hozzá!! :)

további napsütéses szép napot! (:

2009. febr. 6. 15:04
 4/4 A kérdező kommentje:

KÖSZÍÍ a linket!!! :)


naggyon tetszenek a piercingek+minden ami fent van!! :D :)

2009. febr. 6. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!