Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Szerintetek a száj...

Fiúk! Szerintetek a száj piercing szép vagy nem? Hány éves kortól lenne jó kiböketni?

Figyelt kérdés
Csak azért mert nekem tetszik!:P és nem középen lenne,hanem oldalt!Ilyesmit, csak pötty nélkül! [link]
2010. márc. 15. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2010. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2010. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lodarazs ***** válasza:
Csatlakozom.
2010. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fúj..
2010. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hülyevagy ha azért akarod mert másoknak esetleg tetszik... magadnak akarj tetszeni, ne érdekeljen már mások véleménye.

nekem ugyanilyen van, mint a képen látható, csak a másik oldalt is... és a barátom imádja. :D lehet elvetemültek vagyunk, de am a barátomse egy retrópatkány. :)

2010. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem karika lenne, hanem egy bogyó, tök jól nézne ki! :D
2010. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem ez a piercing tetszik a viéááágon a legjobban :) mármint ezen a helyen.. biztos vok benne h ha 16leszek akk megcsináltatom :P (most 15vok,anyukám 16éves koromba engedi meg,de sztem megéri kivárnom :)) és sokan azt mondják h illene is.. :P am ja ha illene meg tetszik is akk csináltasd meg,de beszéld meg szüleiddel meg mindenképpen jo helyen csináltasd,már ha úgy döntesz h megcsináltatod.. :) azt meg h hány évesen.. háát.. most hány éves vagy? :P
2010. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia.. Nekem bogyó van, szerintem szép, mások is rendszeresen megdícsérik. A kor általában nem akadály, de ha pl az iskolában szekálnának érte a tanárok, vagy a szüleid nem engednék, akkor 18 éves korodig nem ajánlatos. De szerintem semmiképp ne karikát rakass be, az olyan nőietlen (már ha van ilyen szó.. :D:/)
2010. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem sem a száj sem a köldök piercing nem szép és nem is higiénikus, csak a lányok hiszik azt hogy ettől szebbek lesznek manapság(a fülbevaló lassan ritkább lesz mint a piercing).
2012. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem senki nem lesz szebb, se okosabb, ha pircinget tetet magára.
2014. ápr. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!