Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A száj feletti "szépségpötty"...

A száj feletti "szépségpötty" piercing lyuka mennyi idő alatt nő be? Be fog nőni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyon tettszik, még nem csináltattam meg, de csakis akkor fogom, ha egyszer kiakarom venni, akkor nem fog a lyuk meglátszani.
2008. szept. 3. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
pár hét alatt benő, ahogy minden piercing.
2008. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 6 éve vettem ki a piercingemet ami a szám körül volt, azóta is ott a helye, nincs már lyuk rajta, de látszik rendesen, pedig csak pár hónapot volt benne.
2008. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elég ellentétes véleményeket kaptam, azthiszem inkább nem csináltatom meg...
2008. szept. 11. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mikor kivettem, MÁSFÉL NAP ALATT BEFORRT és semmi nem látszik hogy hol volt, vagy volt e egyáltalán!!
2008. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!