Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gaz, ha nem szedem a szemoldokom?

Gaz, ha nem szedem a szemoldokom?

Figyelt kérdés

Nem annyira erdekel a dolog, es ha egyszer kiszedetem, akkor ugye mindig szedni kell utana, de en nem tudnam magamnak megcsinalni, folyton kozmetikushoz jarni pedig se idom, se penzem.


19L


2009. febr. 7. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a kozmetikus 400 ft-ért szedi, 2hetente járok hozzá, havi 800 ft-ot meg kibírok. Ha nem akarod, ne szedd. Ez egyedül a te döntésed. Ha a párodat nem zavarja, akkor mást sem fog!
2009. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha amúgy szép formájú a szemöldököd és nem bozontos, akkor nem kell szedned.

de ha nem szép, akkor bizony nem ártana.

de ez a te döntésed.

2009. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

en is csak ugyanazt tudom modnani... ha szep formaju akkor nem kell szedd...ha pedig 1 1 szal lejebb van vagy kilog a formabol azt te is kitudod szedni :) en 16 eves lany vagyok es en magamnak szedem, sot festem is... es hat jol jon ki sot meg anyumnak is en csinalom mert nem szeret kozmetikushoz jarni:) amugy meg tenyleg nem nagy buli:P de ha szep a szemoldokod kar beleavatkozni:0

hagyd ugy ;)

2009. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én egyáltalán nem tartom gáznak. Márcsak azért sem, mert 19 éves lány vagyok és még soha nem szedettem ki a sajátomat. Eddig azt hittem, ezzel egyedül én vagyok így, ugyanis még a legfiúsabb lányoknak is látom, hogy szedve van. Mondjuk, sajnos gyakran megfordul a fejemben nekem is ez, hogy ciki-e meg kerülöm is ezt a témát a csajokkal (tudod, mind szedeti), de én nem akarom. Féltem kozmetikushoz is menni (smink végett voltam), de nem volt cink, mert nem szólt érte, hogy ráférne egy fazonigazítás. Mondjuk az más, hogy mit gondolt közben. Na de a lényeg, hogy ne foglalkozz másokkal, ha nem zavar, ne szedesd ki!
2009. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

én 29 vagyok, es sose szedtem ki.

szerintem egyaltalan nem gaz.


gyantaztatni viszont jarok kozmetikushoz (lab+intim), és az arcomat is ultrahangozni kell, mert nagyon száraz (utana egy hetig jo, hetente kene, de arra nincs penzem).. sose kerdezte meg a kozmetikus, hogy kiszedje e a szemoldokom..szerintem szep, noies a termeszetes, azért legyunk mű-nők, hogy természetesnek tűnjünk, az olyan fura nekem. az, hogy valakinek meg csak egy vonal van ott.. brrrr

2009. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Úristen, de rosszindulatú emberek vagytok! Milyenek lehettek ti a való életben? Szerencsétlen ostobák! Azért, mert elmondja valaki a véleményét - ami nem feltétlen azonos a ti ostoba látásmódotokkal, miszerint ne szedesse ki a szemöldökét, ha őt nem zavarja és ne csúfítsa el az arcát - máris le kell pontozni. Gratulálok! Így írja le az ember az őszinte véleményét, tapasztalatait. Mocsok, 21. századi, fertőzőtt emberek vagytok! Akinek mindennél fontosabb saját maga. Bár nem tudom, miért kell itt leminősíteni másokat, de kívánom, hogy ez üssön vissza mindnyájatokra!
2009. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A te dolgod tényleg:) Ha nincs összenőve nem gáz:D De amúgy szerintem hülyeség h ha egyszer kiszedeted akkor mindig kell. Nekem a kozmetikus kiszedi (kb havonta egyszer, mikor szőrteleníteni megyek), aztán ami kinő azt otthon kiszedem magamnak. Amúgy egy szemöldökszedés nem tart sokáig és nem kerül sokba szerintem.
2009. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

srry nem olvastam az elozo valaszokat ,lehet ugyanazt irom


nem gaz,az a lenyeg h te erezd jol magad,nezd ott van Kesha milyen oriasi szemoldoke van,ennek ellenere o Keshaa!!

Habar pl nalunk az osztalyba egy lanyt egyfolytaba izelik a szemoldoke miatt,de ha teged nem zavar ,akkor ne szedd..

meg a nagyon vekony szemoldok oregit,olyan mintha matr alig lenne es szemoldokceruzaval huztak volna ..

2011. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!