Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kozmetikus is csipesszel...

A kozmetikus is csipesszel szedi ki a szemöldököt? Vagy van vmi más cucca? Én magam szedem, nem csúnya, csak vannak amiket nem lehet fésülni az orrom felőli részen azokat kiszedem magamnak meg ha kell kiigazítom az jó ugye?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne jó?ed tetszik akkor jó :)
2009. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy csipeszt használ, vagy gyantát vagy mindkettőt..
2009. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nos,az osztályból minden lány akinek kivan szedve a szemöldöke kozmetikussal csináltatja...de nekem se kedvem se időm nem nagyon van,hogy kozmetikushoz járja,pláne ahogy magamat ismerem,akkor ezt is azt is kérnék még-_-...szval maradok az itthoni zuhanyozás utána szemöldökszedés!Xd
2009. jan. 3. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kozmetikusom cérnával szedi ki.
2009. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több módszert alkalmaz a kozmetikus...valamelyik vendége nem bírja, ha lassan szedegetik a szemöldökét, mert nem bírja a fájdalmat, akkor annak gyantával távolítja el és még kismillió variáció van arra, hogy mikor melyiket használja. Ha te otthon ki tudod szedni magadnak és jól is néz ki, akkor felesleges a kozmetikuson gondolkozni!
2009. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!