Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az iskolában megmondták h ha...

Az iskolában megmondták h ha nem szedem ki az ajak pc-m kirugnak. Mi tegyek, ha így nem érzem jól magam az iskolában?

Figyelt kérdés

Hátjóó.kiszedtem

akkor a hajamat úgy hordom h felállítom egy picit hátul egy csíkban:)

deh ezt sem engedik az iskolába,és lehet h hülyén hangzik,de így nem érzem jól magam:((

nekem ez a stílusom..

mit tegyek h ilyenkor egy picit nagyobb legyen mind az utcán,mind a suliban az önbizalmam?


2008. szept. 28. 23:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem átállítani a témát:S
2008. szept. 28. 23:39
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát megmondom neked öszintén h ilyet nem mondhat a suli, mert a személyi jogod sérülne azzal h nem mehetsz be úgy a suliba ahogy akarsz.már ha állami suliról van szó, de gondolom. csak sajnos az a baj, hogy ilyen dolgokért nehéz kiállni, főleg ha abban a suliban szeretnél maradni. emiatt ne legyen kevesebb önbizalmad.biztos vagyok benne h ha úgy teszel, ahogy mondják, úgy is jól meg tudod csinálni magad, hogy jól nézz ki, az utcán meg aztán csináld olyanra amilyenre akarod. sajnos manapság nehezen fogadják el a különc embereket, de annyiban nekük igazuk van h az iskola, ahol az egyszerűt, a mindennapit képviselik.kicsit ördögi kör, de emiatt ne legyen kevesebb önbizalmad, mert biztos vagyok benne, hogy piercing nélkül is ugyanolyan jól nézel ki mint azzal.
2008. szept. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló utolsó mondatával egyetértek. Miért néznél ki jobban egy szaros piercingtől? Szerinted ezen múlik, ki hogy néz ki? Ugyan már!
2008. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Írtam h nemcsak a piercing,hanem a hajam is..És az azért sokat számít
2008. szept. 29. 14:42
 5/15 anonim válasza:
100%
A stílusod miatt nem rúghatnak ki! Szerintem!
2008. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát sajnos ebből már voltak ügyek..Be hivatták anyut,és mondták h másnapra csináljam meg a hajam..nemcsináltam,és egésznap az igazgatóiba ültem-.-"

Szóval nem akarok már botrányt,hanem inkáább elakarom magam így fogadni,ami nem megy:S

2008. szept. 29. 16:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
egyébként vannak erre szabályok a házirendben,hogy iskolához illő öltözetben jelenj meg..az egyházi suli meg pl főleg megszabja...mi tök laza suli vagyunk,igaz h elég jóhírű,és nálunk is szólnak ha kivan a hasad vagy túl rövid a szoknyád...
2008. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ja és írj az oktatási hivatalnak a honlapjukon és kérdezz rá h mennyire kötelességed az iskolának fejet hajtani!
2008. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

És h írhatok neki?

am ez egyházi...

2008. szept. 29. 18:24
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Az hühelyég hogy személyiségi jogokat sért, és mi van akkor avval hogy egyes helyeken/országokban nem engedig a csadort stb. ami egyes embereknek vallási kellék, amit te írtál nem az. Félre ne érts nem akarlak bántani, csak hülyeséget írt a válaszadó. Minden sulinak munkahelynek van házirendje, etikai kódexe stb. amit sajna be kell tartani, ez van. Értem hogy a stílusod meg minden, de mi lenne ha kicsit visszafogottabban nyilvánítanád ki amíg suliban vagy és hétvégén, suli után, nyáron meg úgy jársz-kelsz ahogy neked tetszik. Amiatt ne legyen kevesebb önbizalmad mert nem engednek bizonyos dolgokat, sajnos ezeket be kell tartani.
2008. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!