Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok és még nincsen...

13 éves vagyok és még nincsen mellem! Mit csináljak? A legtöbb barátnőm már melltartót hord

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

ilyen alapom én meg azt mondhatnám: 16 vagyok és még nincsen mellem, 70/AA-s melltartót hordok -.-"

Ezzel nem tudsz semmit se csinálni és kész. Amúgy nem értem miért esel kétségbe, nekem még bőven van időd arra, hogy nőjjön a melled...

Már nagyon unom hogy jajj ilyen meg olyan kicsi a mellem... Fogjátok már fel, hogy ezen max a plasztikai műtét segít, semmit más. Mindenkinek akkora van, amekkora nőtt és kész. Én 13 évesen max toppot hordtam, ennyi. De a legjobb barátnőmnek meg már 11 évesen akkora mellei voltak mint amekkorák nekem soha nem lesznek. Genetika kérdése, ennyi.

2011. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
13 évesen inkább mással foglalkoznál, mint hogy mekkora a melled...
2011. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen felesleges még ezen gondolkoznod. 18 éves korodig még rengeteget nőhet, és egyébként is a genetika szabja meg, hogy mekkora lesz, nincs értelme ezen görcsölni.
2011. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább annak örülj hogy nincs nagy.

15 éves vagyok és nagyon jó hogy akkora melleim vannak hogy nem érzem a hátam a fájdalomtól :)

2011. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy semmiről nem vagy lekésve. Szerintem várj, hiszen a papírzsepivel és zoknival kitömött melltartó nagyon ciki. Főleg, hogy tegnap még semmi nem volt ma meg.... szóval érted. Nekem nagyon pici mellem volt 16 éves koromig aztán "hirtelen" megnőtt. Ma szerencsémre pont akkora amilyet mindig is szerettem volna. Igaz nemsokára 26 leszek és szültem egy babát. De ez inkább csúnyított picit a mellemen. A suliban még csúfolt is miatta egy csaj, nyáron összefutottunk és azt hitte, hogy megcsináltattam... Tehát összefoglalva az, hogy a barátnőid melltartót hordanak még nem jelent semmit, lehet, hogy nyárra neked is kelleni fog. Gondolom vékony testalkatú vagy így (kevés kivételtől eltekintve) "érthető", hogy nincs még melled és ráadásul iszonyatosan fiatal vagy. A hugimnak (most 16 éves) szegénynek már 14 évesen hatalmasak voltak a mellei és inkább hátrányt jelentett, mint előnyt. Tehát még családon belül is lehet ekkora eltérés.
2011. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mármint a babát 24 évesen szültem és 13-14 éves koromba azért csúfolt a hülye csaj mert nem volt mellem... :)
2011. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
26éves vagyok és még ma sincs, (80/A), de hát ez van a kis cici is cici. És az enyém 20éves koromig "nőtt".
2011. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

szerintem se ezen agyalj...

meg van ido arra h megnojjjon..

nekem is kb.15 eves koromba kezdtek noni szoval van idod meg.

2011. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!