Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek kilyukasztassam a...

Szerintetek kilyukasztassam a fülem? 15 vagyok, nem tudom érdemes e. Mennyire fáj? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd akkor nyugodtan. Amikor kilyukasszák az nem fáj annyira. Utána viszont ég és nagyon fáj. Előfordulhat, hogy be is gyullad. 1 hónapig forgatni kell a fülbevalót. Ez vedd nagyon komolyan!! Én itt szúrtam el. Nem forgattam csak egy hétig és 2 hónapig végig be volt gyulladva amikor viszont kivettem és hagytam, hogy beforron. Az ára változó. Ahol én csináltattam ott 1000ft/lyuk volt. Egyébként a fájdalom nem vészes. Csak ne üsd be sehova mert az tud kegyetlenül fájni. Amúgy túl lehet élni:)
2011. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

érdemes e???

ha tetszik akkor lyukaszd ki... de ha csak divatból akarod és nem is vagy benne biztos akkor inkább hagyd..

egyébként türhető.. nem vészes.. csak a lövés pillanatában egy kis nyomás és ennyi..

2011. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fájdalmas, főleg ha löveted, eléggé gyorsan megcsinálják, nem fáj...és szerintem megéri kilövetni, gondolj arra, hogy egy csomó szép fülbevalót hordhatsz majd! Nekem nem fájt utána olyan nagyon, forgatni is tudtam a fülbevalót, nem volt vele semmi gond. Négy lyuk van a fülemben, három rendes fülbevalónak, egyben tágító van. Én saját magamnak egyet szúrtam, biztostűvel, amit előtte megégettem kicsit, fertőtlenítés gyanánt, de aztán elkezdett fájni, és ki kellett vennem.
2011. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Erdemes,nem faj,menyibe kerul?lemesz a gyogyszertarba kersz 1 inekciostut es kijukasztod magadnak.
2011. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj, nekem 7 lyuk van. :DD szerintemnyugodtan.
2011. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!