Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3 mm-ről 5-re tágítottam a...

3 mm-ről 5-re tágítottam a fülem. Amikor kivettem a 'tágító eszközt', akkor a fülem vérzett, és gennyezett. Most kivettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
szedd ki végleg! és hagyd hogy beforrjon! valami fertőtlenítővel kezeld!
2011. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz. Mármint kivettem, de nagyon kiábrándultam belőle :(
2011. febr. 3. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá ne is kínlódj vele.

Nekem a 4 és vhány cm 1évbe tellett.


Nekem genny és ér akk volt mikor 5mm-re lett tágítva és friss volt. Utána h kezdtem növelni sose volt gondom vele

18/F

2011. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
minimálisan szerintem normális. az enyém és minimálisan gennyezett. bár vérezni nem vérzet. bár nekem ez az első tágításom volt mert 3-as van benne
2011. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

most lehet hogy meg fogtok kövezni, de nekem ez nem jön be egyáltalán. pedig nem vagyok maradi.

oké beteszed, és menő meg minden, de mi lesz ha már nem tetszik, vagy szeretnél stílust váltani, vagy idősödsz satobbi.

Ez nme olyan mint a tetoválás. ott lesz egy bazi nagy lyuk ,és csak plasztikai sebész tudja megcsinálni. de ez az én véleményem.

2011. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed utolsó, de erre nem voltam kíváncsi!
2011. febr. 4. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor sorry.üdv
2011. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mezei sebészeten összevarrják de vigyázni kell rá h ne szakadjon el és halálodig hordható 1 tágító.

Ezt olyan nem értheti akinek nincs v éppen keveset tud róla.

2011. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem nincs, és nem is lesz, mert nem tetszik, de azért mielőtt hagynád beforrni, gondolkozz el ezen:

Hidrogénperoxiddal le lehet fertőtleníteni a füledet is, meg a fülbevalót is. Füledet kenheted Neogranormon hámosítókenőccsel. Néhány nap kezelés, és a gennyesedésnek, vérzésnek el kell múlni, de a luk megmarad. Ezután hagyhatod egy kicsit pihenni a füledet, úgy, hogy teszel bele valamit, hogy a lukat fenntartsd, de nem tágítod tovább. Aztán kicsit később tágíthatod, ha még tágítani akarod. Esetleg megmutathatod az orvosodnak is. Lehet, hogy tud adni valami rendes antiszeptikus cuccot. Amit én írtam, az csak amolyan házibarkács okosság.

2011. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze ha kiábrándultál, akkor fertőtlenítsd, és varrasd össze egy sebészeten! De ha régebben tetszett, akkor ne egy ilyen kicsi probléma vegye el a kedvedet!
2011. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!